Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

“Apple Music” pradeda palaikyti “Spatial audio” ir “Lossless audio”

Po to, kai “Apple” per WWDC pristatymą paskelbė, kad “Apple Music” erdvinio garso ir garso be nuostolių funkcija “Spatial Audio” ir “Lossless Audio” bus įdiegtos šiandien, atrodo, kad kai kurie naudotojai jau gali naudotis šia funkcija.

Daugeliui naudotojų iš naujo paleidus įrenginį funkcija suaktyvėja, tačiau kiti pranešė, kad pakartotinis paleidimas nepadėjo, todėl naudotojams gali tekti būti kantriems, kol ji taps prieinama.Kai ji bus prieinama, nustatymų programos dalyje “Muzika” pamatysite naują parinktį, kurioje galėsite pasirinkti, ar erdvinis garsas su “Dolby Atmos” yra išjungtas, ar visada įjungtas, ar automatinis, o pasirinkus automatinį variantą “Dolby Atmos” turinys bus naudojamas, kai įrenginys bus prijungtas prie išvesties priedų, pavyzdžiui, “AirPods” ir suderinamų “Beats”, kuriuos įrenginys atpažįsta kaip palaikančius šią funkciją. Kitų tipų ausinėms gali tekti rankiniu būdu pasirinkti parinktį “Always On” (visada įjungta).

Atskirame skyriuje pateikiamos “Lossless Audio” parinktys, kuriose galite įjungti aukštesnės kokybės garso failus ir pasirinkti iš smulkesnių parinkčių, kad nustatytumėte, kokios kokybės muzikos failus jūsų prietaisas turėtų naudoti srautiniu ryšiu, srautiniu ryšiu per “Wi-Fi” arba atsisiunčiant muziką.

Programėlėje “Music” taip pat galėsite matyti, kurie albumai palaiko “Spatial Audio” ir “Lossless Audio” garso įrašus, nes albumo informacijos skiltyse yra naujos etiketės.