Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

“Apple” pristato “iCloud+”, sujungia mokamą saugyklą ir privatumo funkcijas, tokias kaip “Paslėpti mano el. paštą

WWDC konferencijoje “Apple” paskelbė, kad “iCloud” bus papildyta “iCloud+” prenumeratos papildymu, į kurią įeina “Private Relay”, leidžianti naudotojams naršyti žiniatinklį per “Safari”, o visa iš įrenginio išeinanti informacija lieka užšifruota, ir prieiga prie “Hide My Email”.

Viena iš svarbiausių “iCloud+” funkcijų yra “Private Relay”, kuri, panašiai kaip VPN, užtikrina, kad visas iš įrenginio išeinantis duomenų srautas būtų visiškai užšifruotas, todėl jokia trečioji šalis, esanti tarp svetainės ir įrenginio, negalėtų matyti peržiūrimos svetainės.

“Private Relay” – tai nauja interneto privatumo paslauga, integruota į “iCloud”, leidžianti naudotojams saugiau ir privačiau prisijungti prie interneto ir naršyti jame. Naršant su “Safari”, “Private Relay” užtikrina, kad visas iš naudotojo įrenginio išeinantis duomenų srautas būtų šifruojamas, todėl niekas, esantis tarp naudotojo ir jo lankomos svetainės, negali jo pasiekti ir perskaityti, net “Apple” ar naudotojo tinklo paslaugų teikėjas. Visos naudotojo užklausos siunčiamos per du atskirus interneto retransliatorius. Pirmasis vartotojui priskiria anoniminį IP adresą, kuris atitinka jo regioną, bet ne jo tikrąją buvimo vietą. Antrasis iššifruoja norimą aplankyti žiniatinklio adresą ir persiunčia jį į paskirties vietą. Toks informacijos atskyrimas apsaugo naudotojo privatumą, nes nė vienas subjektas negali nustatyti, kas yra naudotojas ir kokiose svetainėse jis lankosi.

Be to, “iCloud+” dalis yra “Hide My Email”, kuri remiasi “Sign in With Apple” idėja ir suteikia naudotojams atsitiktinį el. pašto adresą, kuris persiunčiamas į jų asmeninį el. paštą. Vartotojai gali naudoti “Hide My Email” tiesiogiai “Safari”, “iCloud” nustatymuose ir kt.

Išplėtus “Sign in with Apple” galimybes, “Hide My Email” leidžia naudotojams bendrinti unikalius atsitiktinius el. pašto adresus, kurie persiunčiami į jų asmeninę pašto dėžutę bet kuriuo metu, kai jie nori išsaugoti savo asmeninį el. pašto adresą. Tiesiogiai į “Safari”, “iCloud” nustatymus ir “Mail” integruota funkcija “Hide My Email” taip pat leidžia naudotojams bet kada sukurti ir ištrinti tiek adresų, kiek reikia, todėl naudotojai gali kontroliuoti, kas gali su jais susisiekti.

Paskutinė “iCloud+” funkcija – “HomeKit Secure Video” palaikymas, kuris užtikrina galutinį namų apsaugos vaizdo įrašų šifravimą, kuris nebus skaičiuojamas nuo naudotojo “iCloud” saugyklos vietos.Programoje “iCloud+” išplečiamas integruotas “HomeKit Secure Video” palaikymas, todėl naudotojai programėlėje “Home” gali prijungti daugiau kamerų nei bet kada anksčiau, o kartu jiems suteikiama galutinė šifruota namų apsaugos vaizdo įrašų saugykla, kuri nebus įskaičiuojama į jų saugyklos talpą.

Be to, “HomeKit Secure Video” užtikrina, kad naudotojų apsaugos kamerų aptikta veikla būtų analizuojama ir šifruojama jų “Apple” įrenginiuose namuose, o tada saugiai saugoma “iCloud”.

Paslauga “iCloud+” “iCloud” naudotojams bus siūloma be jokių papildomų mokesčių, pradedant nuo įprastos 50 GB saugyklos už 0,99 JAV dolerio per mėnesį, su galimybe pridėti vieną “HomeKit Secure Video” kamerą ir iki 2 TB saugyklą su neribotu saugių vaizdo kamerų kiekiu už 9,99 JAV dolerio per mėnesį.