Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

“Safari” naršyklės vartotojo sąsajos pertvarkymas ir naujos funkcijos, įskaitant skirtukų grupes

“Apple” pertvarko “Safari” naršyklės naudotojo sąsają, kad ji būtų kompaktiškesnė ir būtų galima geriau tvarkyti kelis atidarytus skirtukus, ypač naudojant naują funkciją, vadinamą skirtukų grupėmis.

Skirtukų grupėmis siekiama pasiūlyti naują būdą, kaip lengvai išsaugoti ir tvarkyti susijusius skirtukus, pavyzdžiui, naudojamus planuojant keliones ar apsipirkimą, arba grupes galima naudoti kasdien lankomiems skirtukams saugoti.

Be to, naujame “macOS” skirtukų dizaine aktyvūs skirtukai pateikiami priekyje ir centre, todėl slinkdami matote daugiau puslapio. Kartu naujoji skirtukų juosta įgauna tinklalapio spalvą ir sujungia skirtukus, įrankių juostą ir paieškos lauką į vieną kompaktišką išvaizdą.”

iPad” naujasis skirtukų dizainas ir skirtukų grupės veikia taip pat, kaip ir “Mac” kompiuteriuose, o sinchronizavimas visuose įrenginiuose vyksta akimirksniu. “iPhone” naujoji skirtukų juosta atsiranda apačioje po nykščiu bakstelėjus, o tarp jų galima braukti pirštu arba braukti aukštyn į tinklelio vaizdą.

Tuo tarpu naujieji “iPhone” ir “iPad” skirti plėtiniai taip pat papildo “Apple” interneto naršyklės funkcijas, o jų kodas dalijamas su esamais “Safari” interneto plėtiniais, kad kūrėjams būtų lengviau kurti naujus.