Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

“Intel Core i7-1195G7” pasiekė puikius rezultatus, palyginamus su stalinių kompiuterių procesoriais

At CES 2020, Intel previewed upcoming mobile PC processors code-named “Tiger Lake.” Tiger Lake’s new capabilities, built on Intel’s 10nm+ process and integrated with new Intel Xe graphics architecture, are expected to deliver massive gains over 10th Gen Intel Core processors. First systems are expected to ship this year. (Credit: Intel Corporation)

“Intel Core i7-1195G7” procesorius vis dažniau aptarinėjamas dėl lyginamųjų testų rezultatų, užfiksuotų “Geekbench 5”, antplūdžio. Pažvelgus į “Tiger Lake” nešiojamųjų kompiuterių procesoriaus rezultatus, ypač į jo vieno branduolio lyginamojo testo rezultatą, galima daryti gana įspūdingą išvadą.

Kaip pranešė “VideoCardz”, “Intel Core i7-1195G7” pritaikytas ploniems ir lengviems nešiojamiesiems kompiuteriams, tačiau jo lyginamojo testo rezultatas užtikrintai priskiria “Tiger Lake” procesorių tai pačiai lygai, kaip ir daugelį stalinių kompiuterių procesorių, kalbant apie vieno branduolio našumą, pavyzdžiui, “Intel Core i5-11600K” ir net “AMD Ryzen 9 5950X”.

Tiksliau, “Intel Core i7-1195G7” vieno branduolio lyginamojo testo rezultatai, aptikti “Geekbench” programoje, svyruoja nuo 1 662 iki 1 700, o vidutinis užfiksuotas rezultatas yra apie 1 680, todėl jis tvirtai konkuruoja su savo “Rocket Lake” serijos ir geidžiamais AMD “Ryzen 5000” stalinių kompiuterių procesoriais. Svarbu pažymėti, kad rezultatai buvo užfiksuoti naudojant maksimalų 4987 MHz dažnį, kuris yra didesnis už bazinį 2,89 GHz dažnį.

Pasiekė savo galimybių ribas

Nors šie aukšti “Intel Core i7-1195G7” procesoriaus lyginamųjų testų rezultatai yra neabejotinai įspūdingi, verta paminėti, kad lyginamieji testai buvo atlikti nešiojamojo kompiuterio procesoriui darant didelį spaudimą. Tokiam procesoriaus įjungimui į aukštą dažnį reikia daug energijos, o tai nerekomenduojama atkartoti namuose kasdieniam naudojimui.

Todėl šio aukšto vieno branduolio rezultato nereikėtų laikyti norma ir jis neatspindi tipinio darbo krūvio. Tokie lyginamieji testai, kokie atliekami “Geekbench” programoje, dažnai atliekami siekiant patikrinti, kiek galima išjudinti procesorių per itin trumpą laiką, o ne tai, kaip greitai jis gali veikti kasdien.

Vis dėlto tai nekeičia fakto, kad “Intel Core i7-1195G7” yra gana įspūdingas procesorius ir greičiausiai nebus pralenktas, kol rinkoje nepasirodys “Intel” 12-osios kartos “Alder Lake” procesoriai, kurie, kaip įtariama, pasirodys 2021 m. pabaigoje. Kaip ir visus lyginamųjų testų nutekėjimus, šiuos rezultatus vertinkite su saiku, kol oficialiai pristatę produktą gausime oficialius rezultatus.