Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

Kaip sustabdyti “Windows 10” nuorodų atidarymą naršyklėje “Microsoft Edge

Naujausias “Microsoft Edge” atnaujiunimas yra tikrai geras. Perėjimas prie “Chromium” pagrindo visiškai pakeitė jį iš erzinančios bloatware į kažką, ką norėtumėte naudoti. Tačiau tai, kad dabar verta jį naudoti, nereiškia, kad iš tikrųjų naudojate jį, o ne “Google Chrome” ar “Firefox” (yra ir kitų naršyklių).

Pakeisti numatytąją naršyklę “Windows 10” sistemoje yra pakankamai paprasta, tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kai “Microsoft” visiškai ignoruos jūsų nuostatas ir vietoj jų atidarys nuorodas “Edge”. Tai apima nuorodas iš naujojo naujienų ir interesų valdiklio, paieškas per “Cortana” ir kitas įvairias interneto nuorodas iš sistemos.

Dėl to patirtis tampa trikdanti, o ignoruoti pasirinktą nuostatą vien tam, kad būtų galima šiek tiek daugiau naudoti savo naršyklę, yra gana priešiška naudotojui. Laimei, galite panaikinti pačios “Microsoft” nustatytą perviršį.

Kaip sustabdyti “Windows 10” nuorodų atidarymą naršyklėje “Microsoft Edge

Norėdami, kad “Windows 10” neatidarytų “Microsoft Edge” bet ko, ką nuspręs, turėsite naudoti trečiosios šalies programą. Ji yra nemokama, atvirojo kodo ir talpinama “Github”, tačiau ją įdiegti ir naudoti yra paprasta.

Ji vadinasi “EdgeDeflector” ir būtent tai ji ir daro. Ji perima nuorodas, kurias “Windows 10” siunčia į “Microsoft Edge”, ir nukreipia jas atidaryti įprastoje numatytojoje naršyklėje. Taigi, pavyzdžiui, jei spustelėsite elementą naujienų ir interesų valdiklyje, o kaip numatytąją naudojate “Firefox”, nuoroda tiesiog atsidarys “Firefox” programoje, kaip tikėtųsi bet kuris normalus žmogus.

Norėdami įdiegti, paimkite naujausią versiją iš “Github” puslapio ir įdiekite ją kaip bet kurią kitą vykdomąją programą “Windows 10” sistemoje. Diegimo programa atliks visus veiksmus, kuriuos reikia atlikti jūsų sistemoje, kad ji pradėtų veikti, bet baigus ją tiesiog pasislėps fone. “Nustatymų” skirsnyje “Numatytoji programa” yra parinktis “Pasirinkti numatytąsias programas pagal protokolą” ir būsite nukreipti pakeisti “Microsoft Edge” parinktį į “EdgeDeflector”.

Kaip pažymėta “Github” puslapyje, po svarbių funkcijų atnaujinimų gali tekti iš naujo įdiegti programą, todėl verta ją laikyti žymėje. Visas darbas atliekamas jūsų vietiniame kompiuteryje ir jis nerenka jokių duomenų, nes veikia tiesiog nukreipdamas nuorodas, kurias “Windows” apvalkalas bando perkelti į “Microsoft Edge”. Nereikės nurodyti pageidaujamos naršyklės, EdgeDeflector aptiks numatytąją sistemos naršyklę.

Apibendrininas

Norint išsaugoti numatytąją naršyklę “Windows 10” sistemoje, nereikėtų naudotis trečiųjų šalių sprendimais, tačiau taip ir yra. Bent jau kažkas sugalvojo sprendimą, kaip ištraukti kompiuterį iš kvailų naršyklių karų.

“Microsoft” nori, kad naudotumėte “Edge”, ir tai yra gerai, tačiau ji taip pat turėtų gerbti jūsų sprendimą jos nenaudoti. Jei naudojate ką nors kita, taip pat griebkite EdgeDeflector, jį būtina turėti.