Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

“Apple” teigia kurianti “Android” programėlę, kad su “AirTags” jūsų nepersekiotų

“Apple”, naudodama būsimą “Android” programėlę, dvigubai sustiprina “AirTag” privatumo priemones.

Neseniai pristatytose “Apple AirTags” programėlėse bus įdiegta naudingų privatumo patobulinimų, įskaitant naują “Android” programėlę, kuri, pasak “Apple”, šiuo metu kuriama.

Šią naujieną pirmasis pranešė CNET, o “Apple” patvirtino “Android Central”. Bendrovė teigia, kad “pristatys “Android” programėlę, kuri leis naudotojams aptikti nuo savininko atskirtą “AirTag” arba “Find My network” įjungtą priedą, kuris gali keliauti kartu su naudotoju”. Tikimasi, kad programėlė pasirodys vėliau šiais metais.

Bendrovė “Apple” naująjį objektų sekimo įrenginį pristatė per balandžio mėn. vykusį renginį “Spring Loaded” kaip konkurentą kai kuriems geriausiems rinkoje esantiems “Bluetooth” sekimo įrenginiams, pavyzdžiui, “Tile” įrenginiams. “AirTags” naudoja ultraplačiajuosčio diapazono (UWB) technologiją, kad galėtų sekti ir nustatyti arti esančių arba per atstumą esančių daiktų buvimo vietą. Tinkle “Find My Network” galima skambinti į kitus “iOS” įrenginius, kad būtų nustatyta žymės buvimo vieta.

Deja, žyma turėjo akivaizdžią problemą – ją buvo galima panaudoti žmonėms persekioti, ypač tiems, kurie naudojasi “Android” telefonais. Taip yra todėl, kad nors “iPhone” telefonai gali gauti perspėjimus, įspėjančius naudotojus, kad “AirTag” juos “seka”, “Android” naudotojai lieka nuošalyje, todėl daug lengviau persekioti žmogų su “Android” įrenginiu, kaip nors paslėpus “AirTag” jo krepšyje arba automobilyje. Būsimoje “Android” įrenginiams skirtoje “AirTag” programėlėje planuojama spręsti šią privatumo problemą.

Be to, “Apple” teigia, kad atnaujina “AirTag”, kad sutrumpintų laiką, per kurį prietaisas skambina įspėjimu, kai jo nėra šalia savininko. “Šis laikotarpis keičiasi nuo trijų dienų iki atsitiktinio laiko nuo aštuonių iki 24 valandų”. Tai turėtų palengvinti kiekvienam žmogui gauti įspėjimą apie nežinomus “AirTag” įrenginius, kurie galėjo “netyčia” pakliūti į jo krepšį ar automobilį. Šis atnaujinimas “AirTag” turėtojams pradedamas platinti šiandien.

“Apple” teigia, kad šios naujovės “AirTags” suteikia “aktyvias funkcijas, kurios neleidžia nepageidaujamai sekti”. Deja, neatrodo, kad “Android” naudotojai galėtų naudoti “AirTag” kaip sekimo priemonę su būsima programėle. “Apple” nepateikė jokios papildomos informacijos apie savo planus, susijusius su šia programėle.