Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

“Samsung” pristato £199 “Galaxy A22 5G”, savo pigiausią 5G telefoną

“Samsung” ką tik pristatė A22 5G – vieną pigiausių savo telefonų. Šis telefonas, apie kurį gandai sklido jau kelis mėnesius, siūlo daugelį būtiniausių dalykų, kurių tikimės iš šiuolaikinio išmaniojo telefono.

Priekyje yra 6,6 colių “Infinity-V FHD+” ekranas (V telpa 8 MP kamera.) Gale rasite trigubą kamerų rinkinį. Šiame kainų diapazone greičiausiai žinote, ko tikėtis. Dvi naudingos kameros su pagrindine 48 MP kamera ir 5 MP itin plačia kamera, o tada nykštukinė 2 MP kamera makro nuotraukoms daryti, jei esate mazochistas. Vis dėlto kameros iškyša atrodo gražiai ir labai gerai įsilieja į galinį korpusą. “Samsung” šį telefoną pardavinės 4 spalvų: pilkos, baltos, mėtų ir aksominės – arba juodos, baltos, žalios ir violetinės, kalbant normalia žmonių kalba.

Conoras Pierce’as, “Samsung Electronics UK and Ireland” Korporacijos viceprezidentas, sakė:

“Samsung Galaxy A22 5G” yra įspūdingas ir puikios vertės įrenginys, kuris papildo mūsų augantį “Samsung Galaxy A” serijos asortimentą. Turėdami itin spartų 5G ryšį, įtraukiantį ekraną ir universalią kamerą, mūsų klientai gali mėgautis naujos kartos sparta ir našumu, o tai rodo “Samsung” įsipareigojimą tiekti prieinamus įrenginius, nekeičiant jų kokybės.

Kitos specifikacijos: “Dolby Atmos” palaikymas, šone sumontuotas pirštų atspaudų jutiklis, 5000 mAh baterija ir 15 W greitojo įkrovimo palaikymas. Šį telefoną galite įsigyti su iki 8 GB RAM ir iki 128 GB vidinės atminties su microSD palaikymu.

Pasiekus tam tikrą ribą visi “Samsung” telefonai gali atrodyti panašiai, tačiau negalima paneigti, kad bendrovė daro daug, kad 5G taptų visur paplitusi. Turėdami tokius pigius telefonus, kaip šis, turėsite didesnę tikimybę, kad tokį telefoną tėvai galės padovanoti vaikui nesijaudindami, kad jis suges.

Bendrovė “Samsung” taip pat paskelbė apie įprastą A22. Jis turi mažesnį 6,4 colio ekraną, tačiau su juo bus galima mėgautis geresniais pojūčiais, nes jis turi Super AMOLED 90 Hz skydelį, o ne TFT skydelį, kurį rasite 5G variante. Jis taip pat turi 13 MP kamerą priekyje ir keturių kamerų išdėstymą su 48 MP pagrindine, 8 MP ultraplačiakampe ir pora 2 MP kamerų, skirtų atitinkamai makro ir gylio jutikliams. Likusios specifikacijos yra daugiau ar mažiau tokios pačios.

Galaxy A22 5G bus galima įsigyti vėliau šią vasarą nuo 199 svarų sterlingų Jungtinėje Karalystėje įprastais pardavimo kanalais.