Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

“Microsoft” pristatė “Xbox TV” programėlę ir savo “xCloud” “sticką”

“Microsoft” bendradarbiauja su televizorių gamintojais, kad netrukus įrenginiuose būtų galima naudoti “Xbox” programėlę. Programinės įrangos milžinė planuoja “Xbox Game Pass” paslaugą perkelti į televizorius naudodama “xCloud” transliacijos technologiją, taip atverdama daugiau būdų gauti prieigą prie “Xbox” žaidimų. Ši paslauga bus prieinama ir kaip programėlė televizoriuose, ir su specialia “Microsoft” transliacijos lazdele.

“Dirbame su pasauliniais televizorių gamintojais, kad “Game Pass” patirtį įdiegtume tiesiai į prie interneto prijungtus televizorius, todėl norint žaisti reikės tik valdiklio”, – sako Liz Hamren, “Microsoft” žaidimų patirties ir platformų vadovė.

“Microsoft” neskelbia, kada tiksliai ši “Xbox” programa bus prieinama televizoriuose ir kurie gamintojai ją įdiegs į savo įrenginius. Xbox vadovas Philas Spenceris anksčiau, praėjusių metų pabaigoje, užsiminė apie Xbox programėlę televizoriams, pažymėdamas, kad tikisi “tai pamatyti per ateinančius 12 mėnesių”.

Praėjusiais metais Spenceris taip pat užsiminė apie nuosavą “Microsoft” “Xbox” “usb sticką”, kuris, kaip dabar teigia “Microsoft”, pasirodys netrukus. “Taip pat kuriame atskirus transliacijos įrenginius, kuriuos galėsite prijungti prie televizoriaus ar monitoriaus, taigi, jei turite stiprų interneto ryšį, galėsite transliuoti savo “Xbox” patirtį”, – atskleidė Hamrenas.

Panašiai kaip ir televizijos programų planai, “Microsoft” nepateikia jokios informacijos apie savo “Xbox” transliacijos įrenginių išleidimo datą ar kainas. Net nežinome, kaip jie atrodys. Šią informaciją “Microsoft” atskleidė specialiame pranešime spaudai prieš E3 renginį, kuris vyks vėliau šią savaitę. Birželio 13 d., sekmadienį, E3 parodoje “Microsoft” daugiausia dėmesio skirs žaidimams, todėl mažai tikėtina, kad sulauksime daugiau informacijos, kol prietaisai nebus paruošti tiekti.

Šis “Xbox Game Pass” išplėtimas į televizorius yra dalis platesnių “Microsoft” pastangų padaryti savo prenumeratos paslaugą prieinamą ne tik telefonuose ir “Xbox” konsolėse.