Kiddo

Love is a human experience, not a political statement.

Nutekėjo naujojo “Qualcomm” flagmano “Snapdragon” specifikacijos

Kitas “Qualcomm” mobiliųjų telefonų “SoC” gali būti žymiai galingesnis, nei “Snapdragon 888”.

“Qualcomm Snapdragon 888” šiuo metu yra vienas įspūdingiausių mobiliųjų mikroschemų rinkinių rinkoje ir yra beveik visuose geriausiuose šiais metais išleistuose “Android” telefonuose. Nors tikrojo “Snapdragon 888” įpėdinio nesitikima iki metų pabaigos, naujas nutekėjimas atskleidė pagrindines kito “Qualcomm” pavyzdinio mobiliojo lustų rinkinio savybes.

Pasak populiaraus nutekintojo Evano Blasso, “Qualcomm Snapdragon 888” įpėdinis turės modelio numerį “SM8450”. Jis bus gaminamas pagal 4 nm technologinį procesą ir turės integruotą X65 5G modemo-RF sistemą. Šių metų vasarį paskelbtas “Snapdragon X65” modemas gali pasiekti 10 gigabitų 5G spartą ir jame įrengtas “Qualcomm 545 mmWave” antenos modulis, užtikrinantis didesnę aprėptį ir geresnį energijos vartojimo efektyvumą.

Kalbant apie procesorių, “Blass” teigia, kad “Snapdragon 888” įpėdinis turės “Qualcomm Kryo 780” branduolius, pagrįstus nauja ARM “Cortex v9” mobiliąja architektūra. Tačiau labiau nei procesoriaus našumu mikroschemų rinkinys greičiausiai nustebins grafikos našumu. Spėjama, kad jame bus “Adreno 730” GPU, o tai rodo, kad jis gali būti gerokai patobulintas, palyginti su “Snapdragon 888” naudojamu “Adreno 660”.

“SM8450” taip pat palaikys keturių kanalų LPDDR5 operatyviąją atmintį, “Qualcomm Aqstic WCD9380/WCD9385” garso kodeką, “Adreno 665” vaizdo procesorių (VPU) ir naują “Spectra 680” ISP. Tikimasi, kad “Qualcomm” apie mikroschemų rinkinį paskelbs gruodžio mėn. vyksiančiame “Snapdragon Tech Summit 2021” susitikime.

Nors “Qualcomm” pavyzdiniai “Snapdragon” mikroschemų rinkiniai iki šiol grafikos našumu turėjo pranašumą prieš “Samsung Exynos” mikroschemas, dar neaišku, ar “Snapdragon 888” įpėdinis pralenks “Samsung” “Exynos 2200”, apie kurį sklando gandai. Tikimasi, kad mikroschemų rinkinyje bus AMD grafika ir jis galėtų maitinti tiek telefonus, tiek nešiojamuosius kompiuterius. Kaip anksčiau šią savaitę patvirtino AMD, jos RDNA2 technologija į kitą “Samsung” “Exynos” platformą taip pat bus įdiegta Ray Tracing ir kintamo dažnio šešėliavimo technologija.