Powered by Wetter2.com
November 22, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Panasonic Toughbook G2” apžvalga: Patikimiausias šiandien egzistuojantis tvirtas modulinis kompiuteris

“Panasonic” yra išpopuliarėjusi su savo garsiąja “Toughbook” kompiuterių linija (ir “Android” planšetiniais kompiuteriais).

Ką tik paskelbtas naujasis Toughbook G2, kuris sujungia ankstesnius produktus Toughbook G1 (planšetinis kompiuteris) ir Toughbook 20 (nešiojamasis kompiuteris) į vieną žudikišką įrenginį. Jis taip pat pasiskolino iš “Toughbook 55” modulinių galimybių, tačiau vietoj vienos modulinės įmautės šis prietaisas turi tris, nors yra daug mažesnis.

Pastarąją savaitę praleidau su “Toughbook G2”. Įsivaizduokite, kad paimate “Microsoft Surface Go”, pridedate klaviatūrą, padarote jį visiškai modulinį ir tvirtą kaip vinys. Tai turėtų būti puikus kompiuteris komunalinėms, lauko tarnyboms, kariuomenei, ugniagesiams, greitajai medicinos pagalbai, policijai ir visiems kitiems, dirbantiems ten, kur sąlygos yra atšiaurios. Pridėkite 4G LTE, GPS ir termovizorinę kamerą ir turėsite patį ekstremaliausią 2021 m. asmeninį kompiuterį.

Svarbiausia: “Panasonic” G2 yra puikus atsparus kompiuteris su papildoma klaviatūra, kuris dėl savo trimodulinės konstrukcijos yra visiškai pritaikomas bet kokiam darbui.

Pliusai:

  • 3 modulinės įmautės, įskaitant išimamą SSD
  • Pasirinktinai 4G LTE (dvi SIM kortelės)
  • Puikus ekranas
  • Garsūs garsiakalbiai
  • Geras našumas, puikus akumuliatoriaus veikimo laikas

Minusai:

  • Trackpadas yra siaubingas

“Panasonic Toughbook G2”: Kaina ir prieinamumas

“Panasonic Toughbook G2” dabar galima įsigyti tiesiogiai iš “Panasonic”. Pradinė kaina – 2999 JAV dolerių, o dėl konfigūracijos parinkčių skaičiaus ji labai skiriasi.

Įmonės ar vyriausybės gali įsigyti tik planšetinio kompiuterio dalį arba pridėti klaviatūrą, kad gautų pilną kompiuterio komplektą. Taip pat yra dešimt pasirenkamų xPAK (Panasonic firminių išplečiamų dėžučių), įskaitant terminę kamerą, 2-ąjį LAN, brūkšninių kodų skaitytuvą, bekontaktes lustines korteles ir OPAL SSD. Be šių xPAK, integruotos tokios parinktys kaip 4G LTE ir specialioji GPS.

“Panasonic Toughbook G2”: Kas jums patiks

“Panasonic Toughbook G2” yra stebėtinai kompaktiškas, bet galingas planšetinio ir nešiojamojo kompiuterio derinys. Jis panašus į “Toughbook 33” (12,0 colių), tačiau turi “Panasonics xPAK” modulinę konstrukciją. Šis modulinis funkcionalumas reikalingas įmonėms, greitosios medicinos pagalbos tarnyboms ar kariuomenei, kur misija gali keistis. Anksčiau klientai siųsdavo įrenginį atgal į “Panasonic”, kad šis jį modifikuotų, o dabar klientai, turintys atsuktuvą, gali tai padaryti per 90 sekundžių.

Mūsų peržiūros įrenginyje buvo naudojamas “Core i5-10310U”, 16 GB RAM ir 512 GB SSD. Klientai gali atnaujinti iki “Core i7”, 32 GB RAM ir 1 TB SSD. Našumas buvo padorus “Core i5”, ypač nustačius našumo režimą – nebuvo jokių atsilikimų ar strigimų. OPAL NVMe SSD diskas taip pat padorus – 2400 MB/s nuosekliojo skaitymo ir 1500 MB/s rašymo sparta.

Ekranas gali pasiekti stulbinantį 1 000 nitų ryškumą, kuris, kartu su antirefleksiniu sluoksniu, idealiai tinka naudoti lauke, kaip ir galima tikėtis. Ekranas palaiko jutiklinį ryšį, o jame yra įmontuotas rašiklis, kuriuo galima užsirašinėti ar žymėti dokumentus.

Yra ir kitų šiuolaikinių kompiuterio funkcijų, pavyzdžiui, “Windows Hello” infraraudonųjų spindulių funkcija, skirta lengvai prisijungti prie “Windows 10”, ir privatumo užraktas. Galite naudotis ne tik 4G LTE, bet ir “Nano-SIM” bei vis svarbesnės “eSIM” technologijos palaikymu.

Priekyje esančių garsiakalbių garsas pasiekia 88 dB, todėl kompiuterio garsą girdėsite sustabdyti greitkelyje (policija), greitosios pagalbos automobilyje ar bet kokioje darbo aplinkoje, kurioje yra daug triukšmo.

Papildoma klaviatūra taip pat yra apšviesta ir ja malonu rašyti dėl didelės klavišų eigos. Planšetinis kompiuteris tiesiog įkišamas į klaviatūrą ir užfiksuojamas svirtiniu mechanizmu. Planšetinio kompiuterio priekyje yra keli naudotojo programuojami mygtukai, kuriais galima greitai paleisti dažnai naudojamą programinę įrangą.

Tačiau iš tikrųjų čia svarbiausia yra modulinės įlankos – visos trys. Įmonė gali išimti brūkšninių kodų skaitytuvą ir pakeisti jį FLIR termovizorine kamera arba pridėti papildomų prievadų. Kita sritis yra sukonfigūruota įdedamoms arba bekontaktėms “SmartCards” kortelėms. Dar viena įlanka skirta SSD diskui, leidžianti vyriausybinėms organizacijoms vos keliais judesiais pašalinti jautrią saugyklą.

Pakeisti papildomą RJ-45 prievadą FLIR kamera ir įjungti specialią “Panasonic” programinę įrangą yra tikras malonumas. Nesvarbu, ar tai būtų degančių krūmynų pastebėjimas lauke, ar komunalinių paslaugų darbuotojų, ieškančių elektros “karštųjų taškų”, FLIR kamera leidžia padaryti pusę vaizdo šiluminėje erdvėje, o kitą pusę – kaip realią nuotrauką, todėl puikiai tinka dokumentams ir įrašams tvarkyti.

Kadangi klientai gali keisti akumuliatorius, prijungti naują techninę įrangą, saugius SSD diskus ir kt., “Panasonic Toughbook G2” yra gana tvirtas įrenginys, kuris turėtų tarnauti daugelį metų. Taip pat dėl atsparumo vandeniui IP-65 ir MIL-STD reitingų, todėl šis planšetinio ir nešiojamojo kompiuterio derinys yra beveik nesunaikinamas.

Kad būtų patogu nešiotis, įmontuota išplečiama rankena, kuri rašant klaviatūra stabilizuoja klaviatūrą.

Galiausiai tiems, kuriems įdomu, “Panasonic” teigia, kad šis atsparus planšetinis kompiuteris gaus “Windows 11” ir atitiks atnaujinimo reikalavimus. “Panasonic” bendradarbiaus su klientais, norinčiais gauti atnaujintą OS, arba su tais, kurie nori likti su “Windows 10”.

“Panasonic Toughbook G2”: Kas jums nepatiks

Dėl “Panasonic Toughbook G2” nelabai yra kuo skųstis, išskyrus vieną dalyką – trackpad’ą. Jis yra mažytis ir nepakankamai tikslus, todėl juo naudotis nepatogu.

Dėl “Microsoft Precision” tvarkyklių trūkumo neliečiamas jutiklinis manipuliatorius yra toks prastas, kad didžiąją laiko dalį tiesiog naudojau jutiklinį ekraną. Panašių nusiskundimų turėjau ir dėl “Toughbook 33” (nors “Toughbook 55” naudoja “Precision” ir yra gana puikus).

Tiesą sakant, “Panasonic” iššūkis labiau susijęs su patvarumu nei su patogumu. Judantys jutikliniai skydeliai yra prasti dėl įskilimų ir to, kaip lengvai jie gali sulūžti lauke. Vis dėlto norėčiau, kad “Panasonic” pradėtų naudoti sensorinius manipuliatorius, kurie išsprendžia visas šias problemas.

“Panasonic Toughbook G2”: Konkurentai

Be pačios “Panasonic” pasiūlymų, “Panasonic Toughbook G2” neturi daug tiesioginių konkurentų.

“Dell” siūlo “Latitude 7220” su 11,6 colių ekranu. Tačiau jame vis dar naudojamas senesnis 8 kartos “Intel” procesorius, naudojama lėtesnė DDR3 operatyvioji atmintis ir jis neturi modulinės sistemos. Taip pat atrodo, kad “Dell” pamažu traukiasi iš atsparių įrenginių dėl stipraus “Panasonic” dalyvavimo.

“Panasonic Toughbook 33” dizainas panašus į G2, tačiau jo ekranas yra didesnis – 12,0 colių, ir jame nėra jokių modulinių komponentų, išskyrus keičiamus akumuliatorius.

Kai kuriems gali neprireikti “Toughbook G2” pagrindinės funkcijos – planšetinio kompiuterio su rašalu. Tiems, kurie nori labiau tradicinio nešiojamojo kompiuterio (taip pat su rašalu), bet su panašiomis funkcijomis, “Panasonic CF-55” yra neįtikėtinas nešiojamasis kompiuteris, kuris taip pat yra modulinis, bet turi vieną lizdą vietoj trijų. Pats naudojausi šiuo nešiojamuoju kompiuteriu – net žygiuodamas pėsčiomis 4000 į kalno viršūnę, kur 4G LTE veikė be trikdžių.

“Panasonic Toughbook G2”: ar turėtumėte jį pirkti?

Turėtumėte tai nusipirkti, jei …

  • Jums reikia tvirto, kompaktiško, atsparaus “Windows” planšetinio kompiuterio
    dirbate kariuomenėje, greitosios medicinos pagalbos tarnyboje, komunalinių paslaugų įmonėje arba dirbate pagal sutartį lauke
  • Norite modulinio, lankstaus kompiuterio su 4G LTE

Neturėtumėte pirkti, jei…

  • Dirbate biure
  • Žaidžiate
  • Nežinote, ką reiškia CSAR

“Panasonic Toughbook G2” sujungia viską, kas unikalu “Toughbook” kompiuteriuose, į vieną įspūdingą kompiuterį. Nors daugumai “civilių” niekada neprireiks prisiliesti prie šio įrenginio, vis tiek smagu pagalvoti, kaip jūsų policija, ugniagesiai, greitoji medicinos pagalba, kariuomenė ar net elektros tiekimo įmonė naudos šį įrenginį, kad tarnautų bendruomenei ar sėkmingai vykdytų misijas.

Nors moduliniai asmeniniai kompiuteriai nėra naujiena (“Lenovo” juos puikiai valdė prieš 20 metų), “Panasonic” yra vienintelė, kuri šią koncepciją įgyvendina 2021 m. Priežastys akivaizdžios, nes pirkėjams, perkantiems 3000 JAV dolerių kainuojantį planšetinį kompiuterį, suteikiama daug daugiau lankstumo, kad jis išliktų funkcionalus. Be to, galite pastebėti, kad “Panasonic Toughbook G2” nėra labai gražus, nes jo darbui to nereikia. Tai tarsi kombinuota steampunk / cyberpunk karštligiška svajonė, kurioje senosios sąvokos sujungtos su naujomis technologijomis.

Šiuo metu “Panasonic” švenčia savo “Toughbook” kompiuterių linijos 25-erių metų jubiliejų ir kaip niekad daug dėmesio skiria šiai serijai. Šiuo metu ji beveik visiškai dominuoja šioje srityje ir ne veltui, kaip rodo Toughbook G2. Tik tikėkimės, kad kitame atspariųjų žvėrių seriale jai pavyks sutvarkyti savo trackpadus.