Vaizdo konferencijų bendrovė “Zoom” sutiko sumokėti 85 mln. JAV dolerių, kad būtų išspręstas ieškinys dėl privatumo bylų, susijusių su nepakankama saugumo praktika ir dalijimusi duomenimis su tokiomis bendrovėmis kaip “Facebook”, “Google” ir “LinkedIn”.
Kaip teigiama “Reuters” pranešime, susitarimas dėl ieškinio buvo pateiktas savaitgalį ir dar turi būti patvirtintas JAV apygardos teisėjos Lucy Koh San Chosė, Kalifornijoje.
Pagal susitarimą “Zoom” žada tobulinti savo saugumo priemones, įskaitant šeimininkų perspėjimą, kai susitikime dalyvaujantis asmuo naudoja trečiosios šalies programėlę. Bendrovė teigia, kad darbuotojams taip pat bus rengiami mokymai apie privatumą ir duomenų tvarkymą.
Praėjusių metų pandemijos metu “Zoom” plėtėsi, tačiau naudotojai pastebėjo, kad dažnai buvo trivialiai lengva patekti į susitikimus, kuriuose jie neturėtų dalyvauti. Tai paskatino “Zoombombing” – procesą, kai žmonės anonimiškai prisijungia prie susitikimų ir dalijasi netinkamu turiniu. Praėjusiais metais “Zoom” sulaukė daug kritikos dėl šios praktikos ir nesugebėjimo užkirsti jai kelią.
Zoom” populiarumas išaugo tuo metu, kai žmonėms masiškai reikėjo dirbti iš namų, ir tai, regis, nustebino bendrovę. Atrodo, kad ji daug ko pasimokė iš savo ankstyvųjų klaidų, o 85 mln. dolerių praradimas neabejotinai padės jai pasimokyti dar daugiau.
2021 m. balandį bendrovė turėjo 497 000 klientų, turinčių daugiau nei 10 darbuotojų, o 2020 m. sausį jų buvo 81 900. Ji teigė, kad vartotojų augimas gali sulėtėti arba sumažėti, nes vis daugiau žmonių skiepijasi ir grįžta į darbą ar mokyklą asmeniškai. skaitykite daugiau
Daugiau naujienų
„Microsoft“ žaidimų pajamos padidėjo 61 %, nes dėmesio centre atsidūrė debesų kompiuterija ir dirbtinis intelektas.
„Black Ops 6“ pasiekė didžiausią premjerinį savaitgalį ‚Call of Duty‘ istorijoje
Dauguma dabartinių dirbtinio intelekto technologijų yra 90 proc. rinkodaros, sako Linusas Torvaldsas