Ankstyvas “Google Pixel 6” ir “6 Pro” paskelbimas buvo netikėtas, nes “Google” pateikė išsamią informaciją apie naujuosius telefonus ir bendrovės pagal užsakymą sukurtą “Tensor” lustą. Šis lustas rodo, kad “Google” perkelia savo priklausomybę nuo “Qualcomm” savo išmaniuosiuose telefonuose, tačiau lustų gamintojas teigia, kad jis niekur nedings.
Kaip teigiama “Walter Bloomberg” tviteryje, “Qualcomm” pareiškė, kad palaiko darbinius santykius su “Google” ir toliau tieks bendrovei “Snapdragon” lustus “esamiems ir būsimiems produktams”.
Nors šis pareiškimas nestebina, akivaizdu, kad “Qualcomm” nori priminti, kad jos lustai vis dar yra visur, kai kalbama apie geriausius “Android” telefonus. “Qualcomm” atstovas spaudai pareiškime “Android Central” teigė, kad “Snapdragon” lustai “išlieka “Android” flagmanų mobiliųjų įrenginių sinonimu, įskaitant mūsų partnerystę su “Samsung Galaxy”, “Fold” ir “Flip” serijomis”.
Bendrovė taip pat pasigyrė sėkme, kurią jai atnešė 800 serijos lustai, įskaitant naujausią “Snapdragon 888”, nes primena apie ilgametę partnerystę su “Google”, pateikusia rinkai pirmuosius “Android” telefonus.
Jau seniai sklandė gandai, kad “Google” kuria savo pasirinktinį SoC “Pixel 6” išmaniesiems telefonams, daugiausia dėmesio skirdama dirbtiniam intelektui ir mašininiam mokymuisi. Šiuos planus “Google” patvirtino pirmadienio pranešimu, kuriame nurodė, kad tai “didžiausia bendrovės “Pixel” inovacija”, pagerinusi kompiuterinę fotografiją ir kalbos atpažinimą.
Naujasis lustas reiškia reikšmingą perėjimą nuo “Qualcomm”, kuri maitino visus ankstesnius “Pixel” išmaniuosius telefonus iki praėjusių metų “Google Pixel 5”. Šis “Google” lustas yra nuosavas, pagal užsakymą sukurtas dizainas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tam, ką “Google” daro geriausiai. Net pranešime spaudai “Google” užsiminė, kad “Qualcomm” lustai, nors ir puikūs, tiesiog neatitiko to, ką bendrovė norėjo pasiekti.
Dirbtinis intelektas yra mūsų inovacijų darbo ateitis, tačiau problema ta, kad susidūrėme su kompiuteriniais apribojimais, dėl kurių negalėjome visapusiškai vykdyti savo misijos.
Tuo tarpu “Qualcomm” išsamiau neaptarė, kokius įrenginius “esamus ir būsimus produktus” ji maitins, tačiau galėjo užsiminti apie šį mėnesį pasirodysiantį “Google Pixel 5a”, kurį, kaip teigiama, maitins praėjusių metų “Snapdragon 765” mikroschemų rinkinys.
“Qualcomm” pareiškime taip pat gali būti kalbama apie kitų tipų produktus, nesusijusius su išmaniaisiais telefonais, pavyzdžiui, geriausius “Android” išmaniuosius laikrodžius, kuriuos dažnai maitina “Qualcomm” lustai, pavyzdžiui, “Snapdragon Wear 4100”.
Qualcomm jau įsipareigojo kurti naujus dėvimuosius lustus, kurių greičiausiai galime tikėtis naujos kartos Wear OS išmaniuosiuose laikrodžiuose. Tarp šių prietaisų galėtų būti ir “Google Pixel Watch” laikrodis, nors “Google” apie tokius prietaisus iš esmės nekalba.
Kad ir kaip ten būtų, neatrodo, kad “Google” perėjimas prie nuosavų lustų “Pixel 6” įrenginiuose trukdytų “Qualcomm”, kuri ruošiasi kitą savaitę vyksiančiam “Samsung” sulankstomųjų įrenginių pristatymui parodoje “Galaxy Unpacked”, ir turėtų sulaukti nemažo pakilimo po jau ir taip įspūdingų bendrovės ketvirčio pajamų.
Daugiau naujienų
„Microsoft“ žaidimų pajamos padidėjo 61 %, nes dėmesio centre atsidūrė debesų kompiuterija ir dirbtinis intelektas.
„Black Ops 6“ pasiekė didžiausią premjerinį savaitgalį ‚Call of Duty‘ istorijoje
Dauguma dabartinių dirbtinio intelekto technologijų yra 90 proc. rinkodaros, sako Linusas Torvaldsas