Powered by Wetter2.com
November 22, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

Steve’o Jobso biografas Walteris Isaacsonas rašo knygą apie Eloną Muską

Walteris Isaacsonas, Steve’o Jobso biografas, rašo knygą apie verslininką ir verslo magnatą Eloną Muską.

“Jei jums įdomu apie “Tesla”, “SpaceX” ir mano bendrus įvykius, @WalterIsaacson rašo biografiją”, – ketvirtadienį tviteryje parašė E. Muskas.

Vėlesnėse tviterio žinutėse Muskas atskleidė, kad Isaacsonas jį stebėjo “kol kas kelias dienas”, ir sakė, kad, jo nuomone, visos autoriaus biografijos yra geros, tačiau jam “ypač patiko” Isaacsono Benjamino Franklino biografija.

Būsima Isaacsono Musko biografija neabejotinai sudomins kai kuriuos “Apple” gerbėjus, nes tikėtina, kad knygoje bus pateikta papildomų įžvalgų apie sudėtingus “Apple” santykius su “Tesla”, o pastaruoju metu ir su pačiu Musku.
Apple” ir “Tesla” nesutaria nuo tada, kai “Apple” pradėjo dirbti su “Apple Car” projektu, ir, kaip žinia, viena iš kitos perviliojo darbuotojus. Dar 2015 m. Muskas garsiai pavadino “Apple” “Tesla” kapinėmis ir sakė: “Jei tau nepavyksta “Tesla”, eik dirbti į “Apple”.

Gruodį Muskas teigė, kad vienu metu “Tesla” veiklos pradžioje bandė kalbėtis su “Apple” apie galimą “Tesla” įsigijimą, tačiau “Apple” vadovas Timas Cookas atsisakė su juo susitikti.

Neseniai E. Muskas kritikavo “Apple” gaminių gamyboje naudojamą kobaltą ir užsiminė, kad jos verslo modelis yra “aptvertas sodas”, nes “Apple” diktuoja, kokią programinę įrangą galima įdiegti į “iPhone”, ir reikalauja, kad įmonės naudotųsi jos “App Store”.

Dar praėjusį mėnesį buvo pranešta, kad Muskas kartą per trumpą diskusiją su Timu Cooku dėl galimo įsigijimo pareikalavo, kad jis taptų “Apple” generaliniu direktoriumi. Nuo to laiko Muskas asmeniškai paneigė šį teiginį ir netgi paneigė, kad jis ir Cookas kada nors kalbėjosi ar rašė vienas kitam.

Kalbant apie Isaacsoną, nuo 2011 m., kai buvo išleista geriausiai parduodama Jobso biografija, rašytojas įvairiomis su “Apple” susijusiomis temomis kalbėjo labai įžvalgiai, tikriausiai dėl to, kad gilinosi į bendrovę, kai jai vadovavo Jobsas.

2017 m. jis pastebėjo, kad “Apple” nebėra novatoriškiausia bendrovė, ir išskyrė “Apple” nepakankamą judėjimą virtualiųjų asistentų srityje kaip pavyzdį, kad bendrovė atsiliko nuo tokių bendrovių kaip “Google” ir “Amazon”.

2019 m. Isaacsonas taip pat atskleidė, kad “sušvelnino” kai kurias Jobso biografijos dalis, ypač kritiką, kurią Jobsas išsakė Timui Cookui dėl to, kad jis nėra “produkto žmogus”.

Isaacsono parašyta Jobso biografija vėliau tapo Aarono Sorkino režisuoto Danny Boyle’o filmo “Steve Jobs” scenarijaus pagrindu. Filmas buvo gerai įvertintas kritikų, pelnė keturias “Auksinio gaublio” ir dvi “Oskaro” nominacijas.