Kūrėjas Chase’as Robertsas taip gerai moka “Wordscapes”, kad jį įveikia miegodamas. Nors ir padedamas tikrai šaunaus “Raspberry Pi” projekto! Jei nesate susipažinę su šia populiaria programėle, žaidėjai, naudodami ekrano apačioje esantį raidžių ratą, turi išspręsti savotišką kryžiažodį.
Kad tai padarytų, Robertsas savo 3D spausdintuvą “Ender 3” valdo naudodamas “Raspberry Pi 4”. Ten, kur paprastai yra ekstruderis, pritvirtintas rašiklis. Kiekvienam judesiui apdoroti naudojama kamera, fiksuojanti telefono ekraną.
Kai kuriuose geriausiuose “Raspberry Pi” projektuose įdiegtas dirbtinis intelektas (DI). Pasak Robertso, jam teko sukurti savo mašininio mokymosi algoritmo modelį, sukuriant kiekvienos raidės šabloną. Nustatymas buvo pakankamai tikslus, kad atliktų darbą, tačiau kartais supainiodavo panašias raides, pavyzdžiui, E ir F.
Optimizavus sistemą, dangus buvo riba – arba bent jau tikėtino lygio riba buvo. Robertsas paliko žaidimą veikti tiek, kiek jis galėjo veikti, ir po 21 dienos jam pavyko pasiekti 16 000 lygį. Norėdami atidžiau susipažinti su šiame projekte naudotu kodu, apsilankykite “Phonebot” projekto puslapyje “GitHub”.
Apsilankykite originalioje “Reddit” temoje, kad sužinotumėte daugiau informacijos, taip pat trumpą klausimą ir atsakymą iš paties kūrėjo Chase’o Robertso.
Daugiau naujienų
„Microsoft“ žaidimų pajamos padidėjo 61 %, nes dėmesio centre atsidūrė debesų kompiuterija ir dirbtinis intelektas.
„Black Ops 6“ pasiekė didžiausią premjerinį savaitgalį ‚Call of Duty‘ istorijoje
Dauguma dabartinių dirbtinio intelekto technologijų yra 90 proc. rinkodaros, sako Linusas Torvaldsas