Įrenginius valdyti kalba – šaunu, bet kam vargti su visais tais skiemenimis, jei galite tiesiog pamojuoti ranka? Štai čia “YouTube” kanalo “Teukkaniikka” kūrėjas Teemu Laurila pristato savo išmaniuosius akinius su “Raspberry Pi” maitinimu.
Tai tęstinis projektas, kuris retkarčiais atnaujinamas naujomis funkcijomis. Naujausias papildymas apima rankų sekimo palaikymą. Naudotojai, naudodami Python, gali užprogramuoti begalę gestų, kuriais galima paleisti beveik viską, ką tik galima sugalvoti.
Naujasis atnaujinimas taip pat pateikiamas su pagal užsakymą atspausdintu 3D rėmeliu, kuriame tvirtinamas naujasis kameros modulis. Vaizdus fiksuoja “Raspberry Pi Zero W” ir perkelia į atskirą kompiuterį, kuriame jie apdorojami dirbtiniu intelektu. Tada kompiuteris praneša Pi, koks gestas buvo užregistruotas.
Laurila pateikė dvi demonstracines versijas, kad visi norintys patys galėtų jas atkurti. Pirmojoje demonstracijoje vartotojai gali padidinti ir sumažinti šviesos ryškumą suspausdami pirštus. Antroji demonstracinė programa fiksuoja tiesioginį vaizdo įrašą iš kameros, perduoda jį į kompiuterį, kad šis apdorotų rankų gestus, o tada siunčia atgal į išmaniuosius akinius, kad juos būtų galima peržiūrėti realiuoju laiku su dirbtinio intelekto įvertinimu.
Daugiau naujienų
„Microsoft“ žaidimų pajamos padidėjo 61 %, nes dėmesio centre atsidūrė debesų kompiuterija ir dirbtinis intelektas.
„Black Ops 6“ pasiekė didžiausią premjerinį savaitgalį ‚Call of Duty‘ istorijoje
Dauguma dabartinių dirbtinio intelekto technologijų yra 90 proc. rinkodaros, sako Linusas Torvaldsas