Jūs tikriausiai nustebsite, tačiau šiame sąraše nėra nė vieno „Android“ įrenginio. Šiuolaikinių įrenginių pajėgumai negali būti lyginami su tais įrenginiais, kurie mus žavėjo prieš dvejus ar prieš penkerius metus.
Tačiau nė vienas iš šiuolaikinių išmaniųjų telefonų niekada negalės pasiekti tokios didžiulės pardavimų sėkmės kaip įrenginiai iš šio sąrašo. Jį sukūrė „Android“ institucijos tinklalapis.
10. „Motorola Razr V3“
Pagaminimo metai: 2004. Prietaisų pardavimo kiekis: daugiau nei 130 mln.
Tai „Motorola“ telefono modelis, kurio pagrindinis bruožas tapo jo įspūdingas dizainas. Dizaino dėka, prietaisas buvo tapęs tų laikų kultiniu simboliu.
9. „Nokia 2600“
Pagaminimo metai: 2004. Prietaisų pardavimo skaičius: 135 mln.
Tai paprastas įrenginys su tvirtu korpusu ir nedideliu 1,5 colių ekranu. Jame nebuvo fotoaparato, „Bluetooth“ ar kitų papildomų funkcijų. Tačiau prietaisas pasižymėjo puikia baterija ir prieinama kaina, todėl jis tapo labai populiarus.
8. „Samsung E1100“
Pagaminimo metai: 2009. Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.
Kaip ir „Nokia 2600“, „Samsung E1100“ telefonas pirmiausia žinomas dėl savo ilgaamžiškumo ir ilgo baterijos naudojimo – net 13 dienų budėjimo režime. Įrenginyje buvo 1,52 colio ekranas, 1 MB (!) vidinė atmintis, o taip pat ir įmontuotas žibintuvėlis.
7. „Nokia 5230“
Pagaminimo metai: 2009. Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.
Šis telefonas savo laiku buvo vienas iš labiausiai ištobulintų prietaisų. Jame buvo įdiegta multimedijos įrenginys su jutikliniu ekranu, fotoaparatu, „Bluetooth“ ir GPS. Jis galėjo atverti „Nokia“ įrenginiams vartus į ateitį, tačiau rinkoje pasirodė „iPhone 4“ su realia mobilia operacine sistema.
6. „Nokia 6600“
Pagaminimo metai: 2003. Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.
Šio telefono dizainas daugelį nustebino. Tačiau, sprendžiant pagal parduotų prietaisų skaičių, daugumai žmonių jis labai tiko. Tai labai stebina atsižvelgiant į kainą, kuri pardavimo pradžioje siekė 600 eurų.
5. „Nokia 1200“
Išleidimo metai: 2007. Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.
Didžiausias „Nokia 1200“ pranašumas buvo baterija: telefonas veikdavo septynias pokalbio valandas ir turėjo 390 valandų budėjimo laiką. Jame taip pat buvo įrengtas žibintuvėlis, kurį galima įjungti vienu iš klavišų. Apskritai, nieko ypatingo, tačiau savo metu prietaisas buvo nepaprastai populiarus. Pagrindinis argumentas, be abejo, buvo prieinama kaina.
4. „Nokia 3210“
Išleidimo metai: 1999. Prietaisų pardavimo kiekis: 160 mln.
„Nokia 3210“ buvo vienas iš pirmųjų mobiliųjų telefonų su įmontuota antena. Prieš tai visi telefonai turėjo išsikišusias antenas, kurios kartais netgi turėjo būti ištrauktos norint skambinti. Be to, „Nokia 3210“ telefone buvo trys žaidimai: „Snake“, „Memory“ ir „Rotation“. Įrenginys buvo labai populiarus.
3. „iPhone 6“ ir „6 Plus“
Pagaminimo metai: 2014. Prietaisų pardavimo skaičius: 220 milijonų.
„iPhone 6“ ir „6 Plus“ yra naujausi įrenginiai, pateikti šiame sąraše. Jie, žinoma, negali būti lyginami su šiandienos įrenginiais, tačiau prieš keturis metus jie sukėlė tam tikrą revoliuciją. Viena iš jų sėkmės priežasčių buvo atnaujinti ekranai, kurių įstrižainė gerokai viršijo kompanijos ankstesnių išmaniųjų telefonų įstrižainę.
2. „Nokia 1110“
Pagaminimo metai: 2005. Prietaisų pardavimo skaičius: 250 milijonų.
Tai buvo puikus telefonas tiems, kurie norėjo skambinti, siųsti SMS ir retkarčiais pažaisti „Snake“. Sprendžiant pagal didelį pardavimų skaičių, telefonas tapo bestseleriu.
1. „Nokia 1100“
Pagaminimo metai: 2003. Prietaisų pardavimo skaičius: 250 milijonų.
Visų laikų geriausiai parduodamas modelis yra „Nokia 1100“. Šis telefonas buvo paprastas, tačiau elegantiško dizaino, puikios autonomijos ir turėjo žibintuvėlį. Dėl žemos „Nokia“ kainos ir prieinamumo beveik kiekvienas asmuo galėjo nusipirkti šį įrenginį, nepaisant pajamų lygio ir gyvenamosios vietos.
Įdomu, kuris iš šiuolaikinių modelių vertas tęsti šį sąrašą?
Daugiau naujienų
„Microsoft“ žaidimų pajamos padidėjo 61 %, nes dėmesio centre atsidūrė debesų kompiuterija ir dirbtinis intelektas.
„Black Ops 6“ pasiekė didžiausią premjerinį savaitgalį ‚Call of Duty‘ istorijoje
Dauguma dabartinių dirbtinio intelekto technologijų yra 90 proc. rinkodaros, sako Linusas Torvaldsas