“Microsoft” pristatė visiškai naują programėlių parduotuvę, kurią planuoja paleisti kartu su “Windows 11” išleidimu vėliau šiais metais. Naujoji programėlių parduotuvė pasižymi nauju sklandžiu dizainu ir sušvelninta politika dėl to, kokias programėles kūrėjai gali pateikti parduotuvei.
Naujoji “Microsoft” parduotuvė bus pradėta peržiūrėti kartu su “Windows 11” kitą savaitę, tačiau oficialiai parduotuvė bus pristatyta tik šį rudenį. Naujojoje parduotuvėje pakeista politika, leidžianti programų kūrėjams pateikti nesuspaustas “Win32” programas, pavyzdžiui, neapdorotas .exe ir MSI programas.
Be to, “Microsoft” leidžia programų kūrėjams naudoti savo turinio pristatymo tinklus programų prieglobai ir atnaujinimams, t. y. programų atnaujinimai nebeturi būti siunčiami tiesiogiai iš “Microsoft” parduotuvės.
Galiausiai bendrovė paskelbė, kad programų kūrėjai dabar gali naudoti trečiųjų šalių prekybos platformas, o “Microsoft” negaus pajamų iš tai darančių programų. Tačiau “Microsoft” ir toliau gaus dalį pajamų iš programų kūrėjų, kurie naudoja pačios “Microsoft” prekybos platformą.
Net ir po šių politikos pakeitimų “Microsoft” teigia, kad naujoji “Windows 11” programėlių parduotuvė bus patikima vieta, kurioje bus galima rasti geriausias “Windows” programėles. Ši sušvelninta politika reiškia, kad galutiniai naudotojai galės rasti daugiau savo naudojamų programų, neatsidarę interneto naršyklės, kad jas atsisiųstų.
Dėl šių naujų politikos pakeitimų “Microsoft” į naująją “Microsoft” parduotuvę įtrauks “Teams”, “Office”, “Edge” ir “Visual Studio”. “Microsoft” nori, kad “Windows” programėlių parduotuvė būtų atvira platforma, kurioje išryškėtų geriausios “Windows” galimybės.
Be to, “Microsoft” ką tik paskelbė, kad “Amazon” į “Microsoft Store” perkels ir “Android” programėles, leisdama jas paleisti specialiame konteineryje sklandžiai, tarsi tai būtų tam skirtos programėlės.
“Microsoft” teigia, kad naujosios programų parduotuvės tikslas – būti atvira parduotuve, kurioje būtų demonstruojami geriausi “Windows” produktai. Naujoji “Microsoft Store” bus pristatyta šį rudenį kaip “Windows 11” dalis, tačiau ją bus galima naudoti ir “Windows 10”.
Daugiau naujienų
„Microsoft“ žaidimų pajamos padidėjo 61 %, nes dėmesio centre atsidūrė debesų kompiuterija ir dirbtinis intelektas.
„Black Ops 6“ pasiekė didžiausią premjerinį savaitgalį ‚Call of Duty‘ istorijoje
Dauguma dabartinių dirbtinio intelekto technologijų yra 90 proc. rinkodaros, sako Linusas Torvaldsas