Powered by Wetter2.com
January 13, 2025

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Nintendo Switch OLED: išleidimo data, kaina, specifikacijos ir kodėl jis nėra 4K

Po kelis mėnesius trukusių spekuliacijų pagaliau žinome, kaip atrodo “Nintendo” vidutinės kartos “Switch” atnaujinimas – jis vadinamas “Nintendo Switch OLED”.

Šį pranešimą “Nintendo” paskelbė liepos 6 d. savo oficialioje “Twitter” paskyroje, po to, kai daugelis spėliojo, kad naujoji konsolė bus atskleista prieš 2021 m. E3 parodą birželio mėn. arba jos metu.

Nintendo Switch OLED specifikacijos atitinka kai kuriuos gandus, kuriuos girdėjome apie atnaujintą konsolę, ir turi 7 colių OLED ekraną, kuris yra didesnis nei Switch 6,2 colių LCD ekranas. Štai viskas, ką reikia žinoti apie naująją hibridinę “Nintendo” konsolę.

“Nintendo Switch OLED”: pereikime prie reikalo

  • Kas tai? Vidutinės kartos atnaujintas “Nintendo Switch” su OLED ekranu
  • Kada jis pasirodys? 2021 m. spalio 8 d.
  • Kiek kainuos? 349,99 USD / 309,99 GBP

“NINTENDO SWITCH OLED” IŠLEIDIMO DATA IR KAINA

“Nintendo Switch OLED” bus galima įsigyti 2021 m. spalio 8 d. ir kainuos 349,99 USD / 309,99 GBP / 539 Australijos dolerių. Dabartinis “Nintendo Switch” kainuoja 299,99 JAV dolerių, 279,99 svarų sterlingų Jungtinėje Karalystėje ir 449 Australijoje (Lietuvoje jis kainuoja apie 340eu), o “Nintendo Switch Lite”, kuris yra tik rankinis įrenginys, kainuoja 199,99 JAV dolerių / 199,99 svarų sterlingų / 329,95 Australijos dolerių (Lietuvoje apie 220eu).

Tai reiškia, kad “Nintendo Switch OLED” kainuoja 50 $ / 30 £ / 90 AU$ daugiau nei standartinis “Switch” modelis, o tai nėra didelė priemoka už siūlomas naujas funkcijas.

“NINTENDO SWITCH OLED” FUNKCIJOS

Žinome, kad pagrindinis “Nintendo Switch OLED” patrauklumas yra organinių šviesos diodų ekranas, sutrumpintai OLED. OLED plačiai laikomas viena geriausių ekranų technologijų, nes, priešingai nei LCD ekranas, vaizdams atvaizduoti nenaudojamas foninis apšvietimas. Vietoj to vaizdai rodomi naudojant kiekvieno atskiro pikselio skleidžiamą šviesą, o tai reiškia, kad galima išgauti nepriekaištingą juodą spalvą ir didesnį kontrastą.

Be to, “Nintendo Switch” OLED ekrano dydis yra didesnis nei originalaus “Switch” LCD ekrano. Dabar jis yra 7 colių, o tai turėtų suteikti šiek tiek daugiau erdvės, kai su draugais žaisite “Mario Kart 8 Deluxe”, taip pat suteikti šiek tiek daugiau įspūdžių žaidžiant “The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2”, kai šis žaidimas galiausiai bus išleistas 2022 m.

Kai kurie netikėtumai – platesnis, reguliuojamas stovas ir geresnė garso kokybė, tačiau neatrodo, kad “Nintendo Switch OLED” palaikys tokias erdvinio garso technologijas kaip “Dolby Atmos”. Vietoj to atrodo, kad tik buvo patobulinti paties įrenginio garsiakalbiai, kad būtų galima mėgautis geresne patirtimi žaidžiant rankiniu ar staliniu režimu.

Platesnis atraminis stovas yra panašesnis į tą, kurį rastume ant “Microsoft Surface”, ir reiškia, kad žaidžiant staliniu režimu bus daug lengviau rasti tobulą padėtį žaidimui.

Dar viena naujovė – laidinio interneto palaikymas, kuris padės tiems, kurie mano, kad “Nintendo Switch” internetiniai žaidimai nėra patys stabiliausi ir patikimiausi, kai žaidžiama per “Wi-Fi”. Tai taip pat bus naudinga tokiems žaidimams kaip “Super Smash Bros. Ultimate” ir “Splatoon 3”, iš kurių pastarasis turėtų būti išleistas 2022 m.

Laimei, dar viena sritis, kurioje “Nintendo Switch OLED” yra pranašesnis už originalą, yra vidinė atmintis. Nintendo Switch OLED turi 64 GB saugyklą, palyginti su 32 GB originaliame Switch modelyje, be to, vis dar palaikomos suderinamos microSD kortelės.

“Nintendo Switch” dokas taip pat buvo subtiliai atnaujintas – dabar jis turi užapvalintus kraštus, kad atrodytų šiuolaikiškiau, ir yra baltos spalvos, kuri atitinka naują baltą “Nintendo Switch OLED” spalvą. Konsolę taip pat galima įsigyti klasikinės neoninės mėlynos ir raudonos spalvų kombinacijos su juodu doku.

Kaip ir ankstesnį modelį, naująjį “Switch” doką bus galima įsigyti atskirai iš “Nintendo” internetinės parduotuvės (mažmeninėje prekyboje jis nebus parduodamas) ir jis veiks su originaliuoju “Switch”. Senasis dokas kainavo 60 JAV dolerių, todėl tikimės, kad naujojo doko kaina bus panaši.

“NINTENDO SWITCH OLED” TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Norite sužinoti apie naujojo “Nintendo Switch” OLED ekrano ypatumus? Toliau rasite išsamią konsolės techninių specifikacijų apžvalgą:

  • Dydis: 9,5 x 0,55 x 4 coliai (š x g x v)
  • Svoris: Apie 0,71 kg / 0,93 kg su prijungtais “Joy-Con” valdikliais
  • Ekranas: Kelių lietimų jutiklinis ekranas / 7 colių OLED ekranas
  • Skiriamoji geba: 1280 x 720 (720p)
  • CPU / GPU: Nvidia Custom Tegra procesorius
  • Saugykla: (galima išplėsti naudojant microSDHC arba microSDXC korteles iki 2 TB)
  • Belaidis ryšys: WI-Fi (suderinama su 802.11 a/b/g/n/ac)
  • Vaizdo išvestis: Iki 1080p per HDMI televizoriaus režimu, 720p rankiniu režimu
  • Garso išvestis: 5.1 linijinis PCM
  • Garsiakalbiai: Stereo
  • USB jungtis: USB jungtis: C tipo USB įkrovimui
  • 3,5 mm ausinių lizdas
  • Akumuliatoriaus veikimo laikas: maždaug 4,5-9 val.
  • Įkrovimo laikas: maždaug 3 val.


Ar palaiko 4k?

Keista, bet ne. Viena iš svarbiausių “Nintendo Switch Pro” savybių, apie kurią buvo užsiminta, buvo galimybė išvesti 4K skiriamąją gebą, tačiau “Switch OLED” palaikys tik 1080p, kaip ir įprastas “Switch”. Atrodo, kad “Nintendo” praleido didelę progą, todėl kai kuriems gali būti sunkiau pateisinti atnaujinimą.

Tikėtina, kad “Nintendo Switch OLED” ekranas liks prie originalaus “Switch” 720p išvesties, nes tai reiškia, kad nereikės atnaujinti esamos “Switch” programinės įrangos. Tai reiškia, kad gandai apie “Nvidia DLSS” palaikymą, kuris, naudodamas dirbtinį intelektą, padeda žaidimams pasiekti 4K raišką, yra atmesti.

Dėl siekio pasiekti 4K raišką konsolė taip pat galėjo būti brangesnė, todėl “Nintendo” galėjo nuspręsti pasilikti prie originalios 720p išvesties delninio kompiuterio režime ir 1080p, kai jis prijungtas prie doko.

AR VISI “SWITCH” ŽAIDIMAI VEIKS PER “SWITCH OLED”?

Ar visus “Nintendo Switch” žaidimus galima žaisti “Nintendo Switch OLED”? Be abejo. Iš esmės “Switch OLED” yra patobulintas “Nintendo Switch”, todėl tai reiškia, kad visi “Switch” žaidimai yra suderinami. Tačiau “Nintendo” pažymi, kad dėl didesnio “Switch OLED” ekrano gali skirtis kai kurių žaidimų su “Toy-Con” priedais iš “Nintendo Lab” serijos patirtis.

Pasak “Nintendo”, esami “Switch” priedai taip pat veiks su “Nintendo Switch OLED” modeliu.

TAIGI KAS NUTIKO “NINTENDO SWITCH PRO”?

“Nintendo Switch OLED” iš esmės yra “Nintendo Switch Pro”, apie kurį sklando gandai. Visos techninės specifikacijos atitinka tai, ką girdėjome anksčiau, nors didžiausias nukrypimas yra 4K raiškos palaikymo trūkumas, kai įrenginys prijungtas prie doko.

Taigi mažai tikėtina, kad “Nintendo” artimiausiu metu paskelbs dar vieną “Switch” modelį, todėl tie, kurie tikisi galingesnio “Nintendo Switch” modelio, gali nusivilti.