Powered by Wetter2.com
November 22, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Fakespot” pašalinta iš “Apple” programėlių parduotuvės po “Amazon” skundo

Pasak “The Verge”, “Amazon” nusiuntė “Apple” prašymą pašalinti programėlę, todėl ji buvo pašalinta. “Fakespot” “iOS” programėlė pasirodė tik birželio mėn. ir buvo sukurta taip, kad naudotojai galėtų prisijungti prie “Amazon” ir pirkti prekes, o atsiliepimams analizuoti būtų naudojamas “Fakespot” variklis.

“Amazon” teigė, kad “Fakespot” programėlė “prisijungė” prie svetainės be leidimo ir kad šia programėle galima pasinaudoti siekiant pavogti “Amazon” klientų duomenis. Birželio mėn. “Amazon” išsiuntė pirminį pranešimą apie pašalinimą, o šiandien “Apple” pašalino programėlę iš “App Store”.

Amazon” teigė, kad “Fakespot” pažeidė “Apple App Store” 5.2.2 gairę, pagal kurią programėlėms neleidžiama naudoti, pasiekti, gauti pajamų iš prieigos prie trečiosios šalies paslaugos arba rodyti jos turinį, jei tam nėra leidimo. “Amazon” pareiškime teigiama, kad programėlė teikė klientams “klaidinančią informaciją” apie “Amazon” pardavėjus.

“Minėta programėlė teikia klientams klaidinančią informaciją apie mūsų pardavėjus ir jų produktus, kenkia mūsų pardavėjų verslui ir kelia galimą saugumo riziką. Džiaugiamės, kad “Apple” peržiūrėjo šią programėlę pagal savo “Appstore” gaires.”

“Fakespot” įkūrėjas Saoudas Khalifahas “The Verge” teigė, kad “Apple” nesuteikė jam galimybės išspręsti problemą. “Mes tiesiog skyrėme mėnesius išteklių, laiko ir pinigų šiai programėlei”, – sakė jis. Toliau jis sakė, kad “Amazon” noras “kabinėtis prie mažų bendrovių” rodo “trūkumus jų bendrovėje”.

“Fakespot” paieška patvirtina, kad “Fakespot” programėlės nebegalima atsisiųsti iš “iOS App Store”. Kol ji buvo aktyvi, ją buvo įdiegta daugiau nei 150 000 kartų.

Programėlė “Fakespot” gerai žinoma dėl to, kad analizuoja “Amazon” atsiliepimus ir pateikia reitingą arba įvertinimą, kiek tų atsiliepimų yra iš tikrų žmonių. “Amazon” teigia, kad reguliariai analizuoja produktus su atsiliepimais, kuriuos “Fakespot” vadina nepatikimais, tačiau “Fakespot” išvados “buvo klaidingos daugiau nei 80 % atvejų”.

“Amazon” teigia, kad “Fakespot” neturi tinkamos informacijos, kad “tiksliai nustatytų apžvalgos autentiškumą”. Fakespot svetainė ir toliau veikia, ja gali naudotis “Amazon” pirkėjai, be to, yra naršyklių “Chrome” ir “Firefox” plėtinys.