Powered by Wetter2.com

Muzika

September 20, 2022

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Valve” siekia, kad “Steam” platformoje būtų 30 FPS

“Valve” būsimasis “Steam Deck” nešiojamasis įrenginys yra paprastas – juo žaidėjas galės pasiimti “Steam” biblioteką su savimi keliaudamas. Žvelgiant į “Steam Deck” specifikacijų sąrašą, matyti, kad, atsižvelgiant į formos faktorių, jame yra solidi techninė įranga, tačiau žaidėjai turėtų žinoti, kad “Valve” “Steam Deck” planuoja 30 FPS, bent jau daugeliui žaidimų. Kalbėdamas su IGN, “Valve” kūrėjas Pierre-Loup Griffais pažymėjo, kad žaidimams siekiama 30 FPS.

“Jei žmonės vis dar vertina aukštą kadrų kaitos dažnį ir aukštą skiriamąją gebą skirtingose platformose, – sako jis, – manau, kad turinys tikrai gerai prisitaikys prie mūsų 800p, 30 Hz tikslo.”

Tai priklausys nuo to, kokius tiksliai nustatymus žaidėjai pasirinks paleisdami žaidimus, o tai taip pat turės įtakos akumuliatoriaus veikimo trukmei. Anksčiau “Valve” pažymėjo, kad nustačius 30 FPS kadrų dažnį, žaidėjai, žaidžiantys “Portal 2”, galės naudotis maždaug penkias valandas veikiančia baterija. Galėsite naudotis dauguma geriausių kompiuterinių žaidimų, tačiau jie neatrodys taip gerai ir neveiks taip sklandžiai, kaip didžiuliame specialiame žaidimų įrenginyje.

Steam Deck naudoja panašią AMD aparatinę įrangą kaip ir naujausios konsolės Xbox Series X, Xbox Series S ir PS5, todėl inžinierius Yazan Aldehayyat pažymi, kad tai taip pat padės užtikrinti geresnį Steam Deck skirtų žaidimų veikimą.

“Mes nesame vieninteliai, turintys šią architektūrą”, – aiškina Aldehayyat, pridurdamas, kad “…bet koks žaidimų kūrėjų optimizavimas, skirtas šiai naujai architektūrai, bus taikomas ir visiems sistemų gamintojams. Todėl manau, kad esame puikioje vietoje.”

Šiuo metu planuojama, kad “Steam Deck” užsakymai bus pradėti teikti 2021 m. gruodį, o kai kurie užsakymai, ypač aukštesnės klasės modelių, bus pateikti 2022 m. I arba II ketvirtį.