Powered by Wetter2.com

Muzika

September 25, 2022

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Microsoft Flight Simulator”, skirtas “Xbox Series X / S”: 5 dalykai, kuriuos reikia atlikti pirmiausia

Šiuo metu tai vienas įspūdingiausių žaidimų asmeniniame kompiuteryje, o tokių pat pagyrų vertas ir “Xbox”. Šiandien “Xbox Series X” ir “Xbox Series S” pradedamas platinti “Microsoft Flight Simulator”, kuris visą pasaulį (taip, perskaitėte teisingai, visą pasaulį) perkelia į jūsų televizorių, pasiruošusį tyrinėti iš aukštai danguje.

Tai juokingai ambicingas projektas, kuriame kartu panaudojama naujųjų konsolių ir debesų duomenų paslaugų galia (jau nekalbant apie didžiulę “Xbox” atminties erdvę), ir “Microsoft” studija “Asobo Studio” jį atliko su kaupu.

Tačiau tai taip pat gana sudėtingas žaidimas. Kai visas pasaulis po ranka, o dešimčių orlaivių smulkmenos, kuriose reikia susigaudyti, nuo ko geriausia pradėti?

Mūsų “Microsoft Flight Simulator” vadovas, skirtas “Xbox”, padės jums įveikti pirmąsias kelias žaidimo valandas, pakilti į dangų ir pasiruošti sudėtingesniems skrydžiams per ateinančias savaites, kai užsitarnausite sparnus.

Pereikite skrydžio apmokymus

Tai skamba kaip savaime suprantamas dalykas, tačiau nustebtumėte, kiek daug žmonių praleidžia mokomąją medžiagą ir iš karto įsijungia žaidimą. Su “Microsoft Flight Simulator” tai bloga mintis. Čia yra daug sudėtingų valdymo elementų, kuriuos reikia išmokti, ir skrydžio prietaisų, kuriuos reikia suprasti. Tai greitai taps antrąja prigimtimi, tačiau be ankstyvo vadovavimo jums bus sunku.

Skrydžių mokymuose yra aštuoni scenarijai, kuriuos reikia įveikti per maždaug 30 minučių ir kurie apima viską nuo kameros valdymo iki kilimo ir tūpimo. Jei turite tik valdymo pultelį (nepamirškite, kad “Xbox” konsolės taip pat gali priimti klaviatūros ir pelės įvestį), ypač svarbu paleisti skrydžio mokymus, nes kai kurie valdymo elementai gali būti ne iš karto akivaizdūs.

Sumažinkite “Xbox” pado jautrumą ir išjunkite “Assisted Yoke

Skrydžio treniruotės metu negalite daug ko keisti, tačiau kai baigsite treniruotę, galėsite laisvai perskirstyti įvestis, keisti pagalbos lygius ir jautrumo lygius.

Pastarasis veiksnys labai svarbus, jei žaidžiate “Xbox Series X” arba “Xbox Series S” ir turite tik pultą, nes numatytasis jautrumo lygis yra neįtikėtinai aukštas, todėl tiksliai sureguliuotus nusileidimus šiek tiek sunku atlikti.

Taip pat verta nueiti į meniu ir pakeisti bent vieną iš žaidime esančių skrydžio pagalbinių priemonių. Nors kai kurios iš jų yra labai svarbios norint išlaikyti naujoko lėktuvą ore, rekomenduojame išjungti “Assisted Yoke”. Būtent jis atsakingas už polinkio (aukščio) ir posvyrio reguliavimą, o kadangi būtent čia skrydžio metu atliksite daugiausiai kvailų ir smagių judesių, norėsite tai kontroliuoti, kai įsitvirtinsite.

Pakeiskite savo šaukinį

Kaip ir įsivaizduojate, “Microsoft Flight Simulator” žaidime yra oro eismo kontrolė, todėl skrisdami gausite radijo skambučius, informuojančius apie aplink jus esančius orlaivius. Galite keisti savo uodegos numerį, kad lėktuvas būtų šiek tiek asmeniškesnis (užrašykite savo vardą ant uodegos, kodėl gi ne?), tačiau radijo pranešimams didesnę įtaką turi šaukinys.

Jei pakeisite savo šaukinį, oro eismo valdymo komandos pagal jį jus atpažins per radiją, naudodamos fonetinę abėcėlę (alfa, bravo, charlie ir t. t.). Jei į šaukinį įrašysite trumpą žodį, jie gali jį naudoti jums iškviesti. Tai malonus mažytis akcentas, leidžiantis pasijusti didesnio žaidimų pasaulio dalimi, tačiau nesivarginkite rašyti keiksmažodžių, nes jis juos tiesiog ignoruos ir pakeis kažkuo bendriniu.

Skriskite pro savo namus

Jūs turite sparnus, galite ištirti visą pasaulį… ir vis dėlto pirmoji vieta, kurią norite apžiūrėti, yra namų vaizdas iš paukščio skrydžio, tiesa? Taip, mums taip pat.

Jei turite kantrybės ir gerą vietos geografijos supratimą, galite nesunkiai surasti savo namus apskrisdami iš netoliese esančio oro uosto. Bet štai keletas patarimų, kaip užtikrinti, kad jūsų skrydis iš oro būtų sklandus.

Jei norite tiesiog pasirodyti danguje tiesiai virš savo namų, galite spustelėti bet kurią pasaulio žemėlapio / laisvojo skrydžio režimo vietą, kuri nėra oro uostas, ir pasirinkti “Set as departure” (nustatyti kaip išvykimą). Tačiau pasirodysite aukštai virš vietovės skridimo greičiu, todėl, jei nebūsite atidus, praskrisite pro šalį.

Jei norite gauti tikslias koordinates, įveskite savo adresą į “Google Maps” ir dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite raudoną smeigtuką, kuris rodomas ant vietos – viršuje esanti skaičių eilutė yra tikslios jūsų namų koordinatės! Nukopijuokite jas į Pasaulio žemėlapio paieškos lauką ir galėsite nustatyti jį kaip pradinį arba galutinį tašką. Vis dėlto smagiau į jį skristi iš vietinio oro uosto, todėl suraskite kelis netoliese esančius kilimo ir tūpimo takus ir vieną iš jų nustatykite kaip pakilimo vietą.

Suraskite gyvūnų bandą

Prisimenate “Microsoft Flight Simulator” trailerïus, kurie labiau priminė Attenborough dokumentinį filmą, kuriame skraidė ganomų gyvūnų bandos? Tai buvo ne tik rinkodaros nesąmonė – jų iš tikrųjų yra žaidime, bet gali būti gana sunku juos rasti tiesiog be tikslo skraidant.

Kad būtų lengviau, pasaulio žemėlapio paieškos juostoje įveskite “fauna”, ir jums bus pateiktas įvairių rūšių – nuo flamingų iki dramblių – vietovių sąrašas. Kai pakilsite į orą palyginti netoliese, paspauskite pauzę ir atverkite skirtuką Pagalba. Tada navigacijos meniu norėsite įjungti perjungiklį “Fauna Markers” (faunos žymekliai). Tuomet gausite žymeklį, kuris padės lengviau pastebėti mažus (ar didelius) gyvūnus.