Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

“Nokia” teigia, kad jos naujausias telefonas yra “atsparus bet kam”

“Nokia” prekės ženklo licencijos turėtoja “HMD Global” šių metų pradžioje paskelbė apie didžiulį “Nokia” telefonų atnaujinimą, o dabar bendrovė oficialiai paskelbė, kad kitą mėnesį JAV pasirodys pirmasis X serijos “Nokia” telefonas.

Rugpjūčio 24 d. pasirodysiantis 550 USD kainuojantis XR20 yra brangiausias telefonas atnaujintame “Nokia” asortimente. “Nokia” teigia, kad XR20, pasižymintis solidžiomis techninėmis charakteristikomis ir galimai geresniu patvarumu nei kiti vidutinės klasės telefonai, yra pirmasis bendrovės telefonas, “atsparus viskam”.

Praėjusią savaitę “HMD/Nokia” socialiniame tinkle “Twitter” paskelbė anonsą, kuriame užsimenama, kad XR20 yra bandymas prilygti legendiniam senųjų “Nokia” funkcinių telefonų patvarumui.

XR20 turi “Corning Gorilla Glass Victus” ekraną, kuris, kaip teigiama, yra keturis kartus atsparesnis įbrėžimams nei įprastas išmaniojo telefono ekranas, ir korpusą, kuris, HMD teigimu, be dėklo gali atlaikyti kritimus iš 6 pėdų aukščio.

HMD taip pat tvirtina, kad XR20 buvo išbandytas veikti 55C laipsnių pagal celcijų arba -20 laipsnių temperatūroje, o jo atsparumas vandeniui gali atlaikyti valandą trunkantį panardinimą į 1.5m gylį. Siekdama įrodyti, koks tvirtas yra XR20, “Nokia/HMD” davė telefoną garsiems futbolininkams Roberto Carlosui ir Lisai Zimouchei, kad šie jį muštų, spardytų ir apverstų įvairiais paviršiais ir įvairiomis sąlygomis.

XR20 turi 6,67 colių 2400 x 1080 2400 x 1080 ekraną, kuriame veikia “Snapdragon 480 5G” lustas, 6 GB RAM, 128 GB atminties ir integruotą “microSD” kortelės lizdą. Kameros: priekyje yra 8 MP skylėta asmenukių kamera, o gale – 48 MP pagrindinė kamera ir 13 MP itin plati kamera. XR20 taip pat palaiko kai kurias “Nokia” OZO erdvinio garso ir triukšmo slopinimo technologijas.

Kaip ir visi geri biudžetiniai ir vidutinės klasės telefonai, XR20 taip pat turi USB-C jungtį įkrovimui ir 3,5 mm lizdą laidiniam garsui, 15 W Qi belaidį įkrovimą ir 4630 mAh bateriją. Be to, HMD teigia, kad XR20 gaus visus ketverius metus kasmėnesinių saugumo pataisymų ir iki trejų metų programinės įrangos atnaujinimų.

XR20 nėra toks ryškus ar naujoviškas kaip kai kurie “Nokia” aukščiausios klasės telefonai per pastaruosius kelerius metus, tačiau malonu matyti, kad “Nokia/HMD” bando grįžti prie savo šaknų su paprastu, gerai suprojektuotu telefonu, kuris pagamintas taip, kad tarnautų ilgai.

Kitą mėnesį pasirodysiantis “Nokia XR20” bus dviejų spalvų (itin mėlynos ir granito pilkos).