Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

“Apple” paslaugų pajamos 2021 m. III ketv. pasiekė 17,5 mlrd. dolerių ir pasiekė naują visų laikų rekordą

Remiantis “Apple” 2021 m. trečiojo fiskalinio ketvirčio (antrojo kalendorinio ketvirčio) pelno rezultatais, “Apple” paslaugų kategorija, kuriai priklauso “App Store”, “Apple Music”, “Apple Pay”, “AppleCare”, “Apple TV+”, “Apple Arcade”, “Apple Fitness+” ir kt., dar kartą neįtikėtinai augo.

Per ketvirtį iš paslaugų gauta 17,5 mlrd. dolerių, t. y. 33 proc. daugiau nei 13,2 mlrd. dolerių per praėjusį ketvirtį ir 16,9 mlrd. dolerių per praėjusį ketvirtį.

Debesijos paslaugų, “Apple Music”, reklamos, vaizdo įrašų ir mokėjimų pajamų rekordai pasiekė visų laikų rekordus, o “App Store” pasiekė naują birželio ketvirčio pajamų rekordą.

Per pokalbį dėl rezultatų skelbimo “Apple” finansų direktorius Luca Maestri sakė, kad “Apple” įrenginių diegimo bazė taip pat pasiekė naują visų laikų rekordą, o tai padeda skatinti paslaugų augimą.

Šiuo metu “Apple” turi daugiau nei 700 mln. mokamų prenumeratų, t. y. 150 mln. daugiau nei pernai, ir keturis kartus daugiau nei prieš ketverius metus.

Mokamos paskyros skaitmeninio turinio parduotuvėse pasiekė naują visų laikų rekordą kiekviename geografiniame segmente, o mokamų paskyrų skaičius išaugo dviženkliu skaičiumi.

“Apple” generalinis direktorius Timas Cookas pabrėžė 35 “Emmy” nominacijas, kurias gavo “Apple TV+” laidos, ir sakė, kad “Apple TV+” žiūrovai mėgsta tokias laidas kaip “Ted Lasso” ir “Mythic Quest”.