Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

Naujajame interviu “WhatsApp” užsimena apie kelių įrenginių palaikymą ir kitas būsimas funkcijas

Per pastaruosius kelis mėnesius “WhatsApp” dirbo su daugybe skirtingų funkcijų. Dabar, duodamas interviu “TechRadar”, bendrovės atstovas kalbėjo apie naujas funkcijas, kurias programa netrukus papildys, įskaitant trokštamą kelių įrenginių palaikymą.

Kaip šią savaitę pranešė “WABetainfo”, labiausiai žmones džiugina funkcija – kelių įrenginių palaikymas, kuris šiuo metu yra beta versijoje ir jau prieinamas kai kuriems “iOS” naudotojams. Tačiau “WhatsApp” atstovas sakė, kad “WhatsApp Web” kompiuteryje ir planšetiniame kompiuteryje vis dar yra labai svarbi programėlės ekosistemai:

“WhatsApp Web” išlieka svarbi platforma mūsų naudotojams. Iki šiol “WhatsApp” vienu metu buvo prieinama tik viename įrenginyje. Darbalaukio ir žiniatinklio palaikymas veikė tik veidrodiniu būdu iš telefono, o tai reiškė, kad telefonas turėjo būti įjungtas ir turėti aktyvų interneto ryšį.

Nors “WhatsApp” nenurodo išleidimo datos, bendrovė kalba apie tai, kaip ši funkcija padės daugeliui vartotojų:

Kelių įrenginių naudojimas reiškia, kad naudotojai galės naudotis tomis pačiomis funkcijomis, kurios yra prieinamos dabartinėse viešose “WhatsApp” žiniatinklio, darbalaukio ir portalo versijose, tik be būtinybės prijungti telefoną. Dėl mūsų kelių įrenginių galimybės iš karto pagerėja patirtis žmonėms, kurie naudojasi darbastaliu / žiniatinkliu ir portalu. Be to, laikui bėgant bus galima įtraukti daugiau įrenginių rūšių palaikymą.

Kalbant apie “laikui bėgant”, “Apple” vartotojai tikisi, kad “iPad” bus vienas iš jų, kaip buvo užsiminta “WABetainfo” interviu su bendrovės generaliniu direktoriumi ir Marku Zuckerbergu.

Programos “WhatsApp” atstovas taip pat kalbėjo apie pandemiją ir apie tai, kad šiuo sunkiu metu buvo svarbios tokios funkcijos kaip skambinimas iš darbalaukio ir funkcijos, leidžiančios greičiau ir paprasčiau siųsti verslo žinutes:

Visada stengiamės, kad privatūs pokalbiai “WhatsApp” būtų kuo artimesni asmeniniams pokalbiams, nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio vietoje esate ar kokią technologiją naudojate. Kadangi tiek daug žmonių vis dar gyvena atskirai nuo savo artimųjų, prisitaiko prie naujų darbo būdų ir stengiasi išlaikyti savo verslą, daugiausia dėmesio skyrėme tam, kaip galėtume suteikti daugiau paramos šiose srityse.