Powered by Wetter2.com

Muzika

November 30, 2021

Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

“Huawei P50” išleidimo data, kaina, ką reikia žinoti ir kuo skiriasi “P50 Pro”

Manėme, kad apie tai rašysime gerokai anksčiau, bet “Huawei P50” serija jau čia: naujoji “Huawei” telefonų flagmanų linija buvo pristatyta Kinijoje vykusiame renginyje, kuris buvo transliuojamas visame pasaulyje.

Vėlyvą pristatymą galėjo lemti besitęsiantis mikroschemų trūkumas, dėl kurio kenčia daugelis bendrovių; kai kurie stebėtojai mano, kad dėl to buvo atšaukta “Huawei Mate 50” linija, nors bendrovė to nekomentavo.

Yra du nauji telefonai: prie “vanilinio” “Huawei P50” prisijungė “P50 Pro”, kurio specifikacijos dar kartą padidintos.

Prisijungėme prie tiesioginio renginio, o toliau pateikiame viską, ką reikia žinoti apie “Huawei P50” ir “Pro” prieš mūsų praktines apžvalgas.

“Huawei P50” serijos išleidimo data ir kaina

“Huawei P50” ir “P50 Pro” kainos buvo patvirtintos Kinijoje, ir yra keletas skirtingų kainų taškų skirtingiems atminties dydžiams. Pirmiausia apžvelkime standartines “Huawei P50” kainas, taip pat perskaičiavimus skirtinguose regionuose (tai nebūtinai bus pardavimo kainos tuose regionuose).

Taigi tai gana tipiška vidutinės klasės kaina daugelyje regionų, nors nesitikime, kad perskaičiavimai pasirodys visiškai tikslūs, jei arba kai prietaisas pasirodys ne Kinijos rinkose. Kol kas nežinome standartinio modelio išleidimo datos Kinijoje.

Dabar apie “Huawei P50 Pro” kainą.

Šie perskaičiavimai rodo gana aukštas “Huawei P50 Pro” kainas, ypač 12 GB RAM versijos. Verta pabrėžti, kad yra “Huawei P50 Pro” 4G ir 5G versijos, tačiau kainos yra vienodos vienodoms atminties parinktims.

Kinijoje “Huawei P50 Pro” išleidimo data – rugpjūčio 12 d., o išankstiniai užsakymai prasideda anksčiau. Tikimės, kad tiek “Pro”, tiek “Pro Plus” pasaulinis pristatymas įvyks kažkuriuo metu rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį – nors prekės ženklas paprastai neparduoda savo telefonų JAV.

Dizainas ir rodymas

“Huawei P50” turi 6,5 colio įstrižainės OLED ekraną su plokščiais kraštais, kurį suskaido centrinis priekinės kameros išpjova viršutiniame krašte. Ekrano skiriamoji geba yra 1228 x 2700, atnaujinimo dažnis – 90 Hz, o jutiklinė įvestis – 300 Hz.

“Huawei P50 Pro” ekrano specifikacijos iš esmės tokios pačios, tačiau jis yra šiek tiek didesnis – 6,6 colio, ir turi 120 Hz atnaujinimo dažnį. Skirtingai nei “vanilinio” telefono, jo ekranas kraštuose išlenktas.

Telefonai atrodo gana panašiai (išskyrus ekraną), o galinės kameros patalpintos dviejuose dideliuose apskritimuose nugarėlėje. Įrenginiai turi USB-C jungtis, bet neturi 3,5 mm ausinių lizdo.

“Huawei” pabrėžė, kad įrenginiai yra atsparūs dulkėms ir vandeniui pagal IP68 standartą, be to, abu yra gana lengvi: standartinis modelis sveria 181 g, o “Pro” – 195 g. Tai yra šiek tiek mažiau nei, pavyzdžiui, vidutinis “iPhone”.

Fotoaparatai ir akumuliatoriaus veikimo laikas

Dabar apie skyrių, kuriuo garsėja “Huawei” telefonai: jų kameros. Standartinis P50 turi tris galinius fotografavimo įrenginius: 50 MP pagrindinį, 12 MP periskopinio priartinimo ir 12 MP itin plataus diapazono snaperį. Tai pakankamas kamerų skaičius, o periskopinis modulis palaiko 5 kartų optinį priartinimą.

P50 Pro turi 64 MP teleobjektyvą, 50 MP pagrindinę, 40 MP nespalvotą ir 13 MP itin plačią kamerą – tai labai didelės raiškos fotoaparatų serija, o periskopinis modulis, matyt, leidžia pasiekti stulbinantį 200 kartų skaitmeninį priartinimą (taip pat 3,5 kartų optinį).

Abiejų šių telefonų priekinė kamera yra 13 MP, taigi, palyginti su kitomis kameromis, ji šiek tiek prastesnės raiškos, bet daugiau nei reikia asmenukėms.

Huawei P50 turi 4100 mAh bateriją, o jei pasirinksite “Pro”, gausite šiek tiek didesnį 4360 mAh maitinimo bloką. Abu šie skaičiai atrodo gana kuklūs flagmano telefonui, todėl tikimės, kad yra keletas protingų programinės įrangos optimizavimų, kad prietaisai veiktų padoriai ilgai.

Abiejų telefonų laidinis įkrovimas yra 66 W, o tai yra gana greitas išmaniesiems telefonams, nors maždaug toks pat, kaip ir kitų rinkoje esančių flagmanų. “Pro” taip pat turi 50 W belaidį įkrovimą.

Veikimas ir programinė įranga

Visuose naujuose “Huawei P50” telefonuose veikia “HarmonyOS 2” – bendrovės “Android” konkurentė, kurią ji pristatė metų pradžioje. Tiesa, ši programinė įranga nesijaučia milijonus mylių nutolusi nuo “Android”, tačiau joje yra keletas pakeitimų.

Pirma, “Huawei AppStore” turi gana ribotą programų skaičių, nors tai galite apeiti naudodami “Petal Search”, t. y. būdą įdiegti kitas norimas programas iš interneto.

Sistema “HarmonyOS” buvo sukurta taip, kad gerai veiktų bendradarbiaujant su kitais “Huawei” įrenginiais, todėl jei turite šios bendrovės planšetinį kompiuterį ar išmanųjį laikrodį, turėtumėte sugebėti ją kuo geriau išnaudoti.

O kaip dėl mikroschemų rinkinio? “Huawei P50” – tai “Snapdragon 888”, aukščiausios klasės procesorius, prieinamas “Android” telefonams, tačiau su vienu pakeitimu. Tai 4G versija, todėl nei “Huawei P50”, nei “P50 Pro” neleidžia prisijungti prie 5G tinklų.

Huawei P50 Pro turi SNapdragon 888 4G arba Kirin 9000, todėl, jei pageidaujate, galite rinktis 5G.