Powered by Wetter2.com
November 22, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Realme” pristato “MagDart” ekosistemą: 50W ir 15W įkrovikliai, maitinimo bankas ir dar daugiau

“Realme” pristatydama “MagDart” pristatė visą ekosistemą. Pirmiausia tai yra telefono įkrovimo sistema, tačiau ji įgalina ir kai kurias kitas funkcijas. Galbūt esate girdėję apie “Realme Flash” telefoną, tačiau tai tik koncepcinis įrenginys, naudojamas sistemai demonstruoti.

Pirmasis telefonas, kurį naudotojai galės įkrauti naudodami “MagDart”, yra telefonas, kurį galbūt jau turite – “Realme GT”. Įmonė išleis dėklą, kuris papildys GT telefoną belaidžiu įkrovimu (kurio jis iš prigimties neturi), būtent naująja magnetine sistema. Tai taip pat reiškia, kad panašūs dėklai gali būti pradėti gaminti ir kitiems modeliams.

GT dėklas atitinka sportinę estetiką – tai anglies bamperio dėklas su įmontuotu “MagDart” moduliu. Šaunu tai, kad jame vis dar yra visiškai veikiantis USB-C prievadas, todėl galite įkrauti telefoną kabeliu arba perkelti kai kuriuos duomenis. Gerai, ką “MagDart” gali jums padėti?

Na, jis gali įkrauti jūsų telefoną greitai arba greičiau. Gremėzdiškas adapteris, kurį galbūt matėte nutekėjimuose, yra 50 W “MagDart” įkroviklis – greičiausias pasaulyje magnetinis belaidis telefonų įkroviklis. 4500 mAh bateriją (kaip koncepciniame telefone “Flash” ir “Realme GT”) galima visiškai įkrauti per mažiau nei valandą – beveik taip pat greitai, kaip naudojant laidinį 50 W “SuperDart” įkroviklį.

Įmontuotas ventiliatorius užtikrina, kad įkrovimo metu įkroviklis ir telefonas veiktų vėsiai. Tačiau šis įkroviklis nėra idealus, kad jį būtų galima nešiotis, pavyzdžiui, keliaujant.

Todėl “Realme” taip pat pristatė 15 W “MagDart” įkroviklį. Įkrovimo kilimėlis yra tik 3,9 mm plonesnis už “Apple MagSafe”. Kad tai pavyktų, “Realme” turėjo gudriai suprojektuoti ir didžiąją dalį grandinių perkelti arčiau kito USB laido galo, kitame gale paliekant tik ritę.

Nors “MagDart” maksimali galia yra 15 W, ji gali visiškai įkrauti “Android” telefoną su 4500 mAh akumuliatoriumi per 90 minučių. Palyginimui su “Apple” sistema (kuri taip pat veikia 15 W), atlikdami bandymus nustatėme, kad “iPhone 12 Pro Max” 3 687 mAh akumuliatorius visiškai įkraunamas per tris valandas, o tai rodo, kad įkrovimas įsibėgėja daug greičiau nei naudojant “Realme MagDart”.

Yra dar vienas belaidis “MagDart” įkroviklis – šis atrodo kaip stovas, bet iš tikrųjų yra “2-in-1” sistema. Telefoną palaikanti dalis yra maitinimo bankas, kuris nuimamas nuo pagrindo ir gali būti naudojamas telefonui papildyti keliaujant.

“Realme” atkreipė dėmesį į dizainą ir padarė jį gana patrauklų su veganiška oda ir aliuminiu. Žinoma, “MagDart” sistemos magnetai gali išlaikyti bateriją pritvirtintą, kol naudojate telefoną.

Bendrovė pristatė dar daugiau “MagDart” ekosistemos produktų. “MagDart Beauty Light” – tai dėklas su atlenkiama žiedine šviesa. Jis neturi savo akumuliatoriaus, o maitinamas iš telefono naudojant atvirkštinį belaidį įkrovimą. Žibintuvėlį sudaro 60 šviesos diodų, galite valdyti ir ryškumą, ir spalvos temperatūrą.

Dar vienas priedas – “MagDart” piniginė. Kaip ir maitinimo bankas, ši piniginė pagaminta iš veganiškos odos ir aliuminio. Joje galima laikyti tris kredito korteles ir ji turi įmontuotą stovą, kuris gali laikyti telefoną žiūrint filmą ar vykdant vaizdo skambutį.

Kol kas neaišku, kada bus galima įsigyti “MagDart” priedų ir kiek jie kainuos. Kai tik sužinosime, informuosime jus.