Powered by Wetter2.com

Muzika

November 26, 2021

Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

“Google Pixel 5a” su didele baterija ir atsparumu vandeniui

“Google Pixel 5a” pagaliau buvo pristatytas – praėjus keliems mėnesiams po to, kai “Google” patvirtino, kad jis egzistuoja, o jo pagrindinės funkcijos apima didžiausią “Pixel” telefono bateriją ir atsparumą vandeniui pirmą kartą A serijos modelyje.

Ši baterija yra 4680 mAh, o tai, palyginti su kitais ne “Pixel” telefonais, yra didesnis nei vidutinis, bet ne didžiulis dydis. Pavyzdžiui, nebrangiame “Moto E7i Power” yra 5 000 mAh, tačiau “Google Pixel 5” turi tik 4 080 mAh, o “Pixel 4a 5G” – tik 3 885 mAh. Taigi tai tikrai yra patobulinimas, palyginti su pirmtakais.

Kalbant apie atsparumą vandeniui, “Google Pixel 5a” turi IP67 reitingą, suteikiantį jam atsparumą vandeniui ir dulkėms, todėl jį turėtų būti galima panardinti iki metro gylio vandenyje 30 minučių be ilgalaikės žalos. Tai maloni savybė ir kažkas, ką ne dažnai gausite vidutinės klasės telefonuose.

Kitur tai labai panašus telefonas į “Pixel 4a 5G”, su tuo pačiu “Snapdragon 765G” mikroschemų rinkiniu, ta pačia RAM ir saugykla, atitinkamai 6 GB ir 128 GB. Kameros taip pat patobulintos tik nežymiai – vėl yra 12 MP pagrindinė kamera, 16 MP itin plati kamera ir 8 MP asmenukių kamera, nors šį kartą itin plačios kameros matymo laukas yra šiek tiek platesnis – 117 laipsnių.

Ekranas šiek tiek išaugo iki 6,34 colio, todėl tai yra didžiausias “Pixel” be rėmelio – bent jau iki tol, kol pasirodys “Google Pixel 6 Pro”. Tai 1080 x 2400 OLED ekranas su standartiniu 60 Hz atnaujinimo dažniu, ir, išskyrus šiek tiek didesnį ekrano dydį, dizainas taip pat yra beveik toks pat, kaip ir “Pixel 4a 5G”, su plastikine nugarėle.

Specifikacijas papildo 5G ir “Android 11” (nors tai yra “Google” telefonas, jis turėtų būti pirmas eilėje į “Android 12”, kai ši bus paleista), be to, yra 18 W įkrovimas.

Jei norite “Google Pixel 5a”, tikėkimės, kad gyvenate JAV arba Japonijoje, nes jis nepradedamas niekur kitur. Šiose šalyse jį jau galima iš anksto užsisakyti vienos spalvos, pavadintos “Mostly Black”, telefoną, kurio kaina – 449 USD (apie 325 svarų sterlingų / 610 Australijos dolerių). Jo išleidimo data šiuose regionuose – rugpjūčio 26 d.

Atrodo, kad “Pixel 5a” bus mažiausiai įdomus šių metų “Google” telefonas

“Google Pixel 5a” yra telefonas, kurį sunku sužavėti iš specifikacijų sąrašo. Akumuliatoriaus padidinimas ir atsparumas vandeniui yra malonūs dalykai, tačiau kitais atžvilgiais šis telefonas yra labai panašus į metų senumo telefoną. Atsižvelgiant į ribotą prieinamumą, beveik atrodo, kad ir “Google” nelabai džiaugiasi šiuo telefonu.

Tačiau tai nieko blogo – tikėtina, kad tai vis tiek bus patikimas vidutinio lygio telefonas su puikia “Google” kameros programine įranga, o tiems, kurie turi daugiau pinigų, kuriuos gali mesti į “Google”, netrukus pasirodys daug įdomesnių dalykų.

Per ateinančius porą mėnesių turėtų pasirodyti “Google Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro”, kurie, kaip kol kas žinome, pasižymi nauju dizainu, specialiais lustų rinkiniais ir geromis visapusiškomis specifikacijomis. Dar yra “Pixel Fold”, kuris yra labiau paslaptingas, bet taip pat gali būti pristatytas iki metų pabaigos ir gali sudaryti konkurenciją “Samsung Galaxy Z Fold 3”.