“Netflix” vartotojams Lenkijoje pasiūlė pirmąjį savo žaidimą, leidžiantį išbandyti “Stranger Things”: ir “Stranger Things 3” “Android” programėlėje.
Srautinio transliavimo paslauga įspėja, kad tai pirmas žingsnis, ir vadina šį žingsnį “ankstyvuoju”, tačiau patikslino, kad jos žaidimai bus įtraukti į “Netflix” prenumeratą ir kad juose nebus reklamų ar pirkimų programėlėse. Taigi, kaip ir “Netflix” filmai ir televizijos laidos, visa tai yra vieno mėnesinio mokesčio dalis.
“Netflix” sako, kad pradeda “tyrinėti, kaip atrodo žaidimai “Netflix”, todėl gali būti, kad jų pateikimo ar platinimo būdas pasikeis. Aukščiau pateiktame paveikslėlyje galite įsivaizduoti, kaip jie atrodo – žaidimai rodomi su mygtuku “įdiegti žaidimą” ir yra rodomi kaip srautinės transliacijos programėlės plytelių eilių dalis.
Abu “Stranger Things” žaidimai yra jau egzistuojantys pavadinimai. Pavyzdžiui, “Stranger Things 3: The Game” “Steam” sistemoje kainuoja 9,99 USD / 7,19 svarų sterlingų, todėl gauti jį nemokamai yra nedidelė nauda. Įdomiau, žinoma, būtų matyti, kad platformoje atsirastų originalių žaidimų.
Remdamiesi šio diegimo tvarkaraščiu, tikimės, kad iki kokio nors išsamesnio “Netflix” žaidimų fronto dar liko šiek tiek laiko. Tačiau tai intriguojantis pirmas žingsnis.
Mėgaukitės juo, Lenkija.
Maži žingsneliai
“Netflix” tapimas “Xbox Game Pass” per naktį niekada nebuvo tikėtinas scenarijus. Nedrąsūs žingsniai į mobiliuosius žaidimus, nors ir su pilnais žaidimais, o ne su mikrotransakcijomis, leidžia suprasti, ką transliuotojas turi omenyje. “Netflix” niekada neketino kurti brangių konsolinio stiliaus žaidimų, todėl galima tikėtis, kad pagal šią iniciatyvą ji pristatys įvairius susietus žaidimus.
Kas laukia “Netflix”? Na, tai dar vienas būdas pritraukti abonentų dolerių, ir tai yra kažkas, kam konkurentai neturi lygiaverčio atitikmens. Netflix taip pat turi daug sąsajų su žmonėmis, žaidžiančiais žaidimus, o iki išmaniųjų televizorių amžiuje konsolės, ko gero, buvo vienas patogiausių būdų mėgautis transliacijomis. Čia tikrai bus tam tikra kryžminė sąsaja.
Tačiau mobiliųjų žaidimų naudotojai tikriausiai yra kita rinkos dalis. Gali būti, kad “Netflix” gali bandyti vienu metu orientuotis ir į užkietėjusius, ir į paprastus žaidėjus – galbūt “Apple Arcade” yra tinkamesnis palyginimas nei “Game Pass”, tačiau akivaizdu, kad dabar dar tik pradžia. Neabejotinai yra riba, kiek “Netflix” gali išmokti siūlydama du jau egzistuojančius žaidimus.
Daugiau naujienų
„Microsoft“ žaidimų pajamos padidėjo 61 %, nes dėmesio centre atsidūrė debesų kompiuterija ir dirbtinis intelektas.
„Black Ops 6“ pasiekė didžiausią premjerinį savaitgalį ‚Call of Duty‘ istorijoje
Dauguma dabartinių dirbtinio intelekto technologijų yra 90 proc. rinkodaros, sako Linusas Torvaldsas