Powered by Wetter2.com

Muzika

November 30, 2021

Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

“Amazon” pristato atnaujintus “Kindle Paperwhite” ir “Paperwhite Signature Edition

Šiandien “Amazon” pristatė dvi populiariosios “Kindle Paperwhite” versijas. Abu modeliai, pavadinti “Paperwhite” ir “Paperwhite Signature Edition”, iš esmės yra identiški, o “Signature Edition” papildytas keliomis papildomomis funkcijomis.

Naujasis “Paperwhite” turi didesnį 6,8 colio ekraną su mažesniais šoniniais rėmeliais. Didžiausias ryškumas padidintas 10 %, be to, dabar galite reguliuoti ekrano šiltumą, kad būtų lengviau skaityti. Į “Signature Edition” versiją įtrauktas automatinis ryškumo reguliavimas pagal aplinkos apšvietimą.

Akumuliatoriaus veikimo trukmė pailgėjo iki 10 savaičių – tai ilgiausias iki šiol buvęs bet kurio “Kindle” rodiklis. Naujieji modeliai įkraunami per USB-C jungtį, o pilnas įkrovimas trunka apie 2,5 valandos. Signature Edition modelyje įdiegta belaidžio įkrovimo funkcija – tai pirmas toks atvejis bet kuriame Kindle modelyje.

Standartiniame “Paperwhite” yra 8 GB vidinės atminties, o “Signature Edition” – 32 GB.

Naujieji “Kindles” taip pat turi atnaujintą vartotojo sąsają, kurioje lengviau perjungti pagrindinį ekraną, biblioteką ir esamą knygą, o atnaujintoje bibliotekoje atsirado nauji filtrai ir rūšiavimo parinktys, naujas kolekcijos vaizdas ir interaktyvi slinkties juosta.

Dabar “Kindle” taip pat galima susieti su “iOS” arba “Android” išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta “Kindle” programėlė. Tai padeda sutrumpinti sąrankos procesą, atliekant mažiau žingsnių nei nustatant tiesiogiai “Kindle”.

Naujuosius “Kindle Paperwhite” ir “Paperwhite Signature Edition” galima iš anksto užsisakyti jau šiandien. Jie bus pradėti tiekti spalio 27 d. “Paperwhite” ir lapkričio 4 d. “Signature Edition”.