Powered by Wetter2.com

Muzika

August 15, 2022

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Google Sites” dabar galėsite kurti savo pasirinktines temas

Unikalią ir išskirtinę svetainę dabar dar paprasčiau kurti “Google” svetainių kūrimo programoje “Drag-and-drop”, nes į “Google” svetaines pridėtos pasirinktinės temos.

“Google Sites” ne tik leidžia kurti savo temas, bet ir teikia prieglobos paslaugas tiems, kurie nori greitai ir nemokamai susikurti svetainę naudodamiesi paieškos milžinės įrankiais. Taip pat verta paminėti, kad paslauga svetainei skirtiems vaizdams ir failams saugoti naudoja jūsų “Google Drive” paskyrą, todėl net ir asmeninę “Google” paskyrą turintys naudotojai gali saugoti iki 15 GB failų.

Naujame “Google Workspace” tinklaraščio įraše “Google” paaiškino, kad jos svetainių kūrimo programos naudotojai nuo šiol galės kurti labai individualizuotas temas, atitinkančias jų organizacijos prekės ženklo gaires arba asmeninį stilių.

Pasirinktinės temos “Google” svetainėse

Prieš šį naująjį “Google Sites” atnaujinimą svetainių kūrėjas turėjo šešias iš anksto sukurtas temas su ribotomis pritaikymo parinktimis. Nors šios iš anksto sukurtos temos padeda greitai sukurti nuoseklią svetainių išvaizdą, jos gali neatitikti jūsų prekės ženklo gairių ar konkretaus stiliaus.

Tačiau dabar, pridėjus pasirinktines temas, “Google Sites” naudotojai gali geriau valdyti šriftus ir teksto stilių, spalvas, prekės ženklo paveikslėlius, navigacijos nustatymus, taip pat komponentų, pavyzdžiui, mygtukų ir kitų, stilių.

Pasirinktinės temos pradėtos naudoti “Rapid Release” domenuose, o nuo spalio 6 d. bus pradėtos naudoti ir “Scheduled Release” domenuose.

Jei kada nors norėjote sukurti savo interneto svetainę, bet dvejojote, ar užsisakyti prieglobą ar svetainių kūrimo programą, “Google Sites” yra puikus atspirties taškas, nuo kurio galite pradėti kurti svetaines.