Powered by Wetter2.com

Muzika

September 25, 2022

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

Į “Windows 11” atkeliauja visų mėgstami “Power Tools”

Power naudotojams pasisekė, nes “Microsoft” “PowerToys” įrankiai ne tik bus įdiegti į “Windows 11”, bet ir pirmą kartą juos bus galima atsisiųsti iš “Microsoft Store”.

Kaip praneša XDA, dabar “Windows” naudotojai galės lengviau įdiegti programinės įrangos milžinės įrankių rinkinį, kuris anksčiau buvo prieinamas tik “GitHub”.

Pirmą kartą pristatyti kartu su “Windows 95”, o prieš dvejus metus sugrąžinti į “Windows 10”, “PowerToys” – tai įrankių rinkinys, skirtas patogiau išnaudoti visas “Microsoft” operacinės sistemos galimybes.

Nors ir patogūs, šie įrankiai skirti ne vidutiniam naudotojui, o tiems, kurie jau išmano “Windows” ir nori dar greičiau pasiekti pagrindines funkcijas ir nustatymus.

“PowerToys” “Windows 11

Šiuolaikinėje “PowerToys” versijoje yra devyni įrankiai, kurie leidžia “Windows” naudotojams atlikti tokius veiksmus, kaip kelių failų pervardijimas vienu metu, paveikslėlių dydžio keitimas, spalvų parinkimas ar dar greitesnis programų atidarymas naudojant greitąją paleidimo programą. Vienas iš naujausių “Microsoft” naudingųjų priemonių rinkinio papildymų yra “PowerToys Awake”, kuris leidžia neleisti kompiuteriui užmigti tiek laiko, kiek norite.

PowerToys galima naudoti net su “Microsoft Teams” ir kita vaizdo konferencijų programine įranga, kad greitai nutildytumėte mikrofoną arba valdytumėte interneto kamerą. Naudodamiesi paketo eksperimentine vaizdo konferencijų nutildymo priemone, naudotojai gali daug lengviau nutildyti savo mikrofoną, nesugalvodami, kur yra programos nutildymo mygtukas.

Nors “PowerToys” buvo galima atsisiųsti tik per “GitHub” arba naudojant paketų tvarkykles, tokias kaip “winget” ar “Chocolatey”, “Windows 10” sistemoje, išleidus kitą “Microsoft” operacinės sistemos versiją, naudotojai gali atsisiųsti įrankių rinkinį tiesiai iš “Microsoft Store”.

Į “Windows 11” labiau įtraukiama “Microsoft Store”, o parduotuvės papildymas “PowerToys” suteiks dar daugiau naudotojų prieigą prie šio galingo įrankių rinkinio.