Powered by Wetter2.com

Muzika

August 16, 2022

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

Internetinio “iCloud Mail” pertvarkymas, “Paslėpti mano el. paštą” ir pasirinktinio domeno funkcijos jau veikia

Kartu su “iOS 15”, “iPadOS 15”, “tvOS 15” ir “watchOS 8” pristatymu “Apple” taip pat atnaujino savo svetainę iCloud.com, pristatydama naują “iCloud Mail”, kuris peržiūrimas internete, išvaizdą.

Naujasis žiniatinklio “iCloud Mail” dizainas panašus į “iOS 15”, “iPadOS 15” ir “macOS Monterey” beta versijos įrenginiuose naudojamų pašto programų dizainą. Tai švaresnė ir paprastesnė išvaizda nei ankstesnės žiniatinkliui skirtos “iCloud Mail” programėlės, tačiau funkcionalumas iš esmės nesikeičia.

Spalvos šviesesnės, šriftas atnaujintas, o laiškams rašyti skirtas naujas mažesnis rašymo langas užima mažiau vietos.

Bendrovė “Apple” naująjį “iCloud Mail” dizainą žiniatinkliui pristatė per “iOS 15” beta versijos bandymų procesą ir anksčiau jis buvo skirtas tik svetainei beta.icloud.com, tačiau dabar jis išleistas pagrindinei svetainei iCloud.com.

Šiandien “Apple” pagrindinėje iCloud.com svetainėje taip pat įdiegė “Hide My Email” ir “Custom Email Domain” funkcijas. Funkcija “Hide My Email” sukurta tam, kad naudotojai galėtų kurti išmetimo el. pašto dėžutes, persiunčiamas į pagrindinį el. pašto adresą. Naudodami šią funkciją naudotojai gali sukurti skirtingus el. pašto adresus skirtingoms svetainėms ir tada juos išjungti, jei kada nors pradėtų gauti nepageidaujamų laiškų.

Pasirinktiniai el. pašto domenai skirti tam, kad klientai galėtų naudoti savo pasirinktinius el. pašto adresus su “iCloud Mail” funkcija. Domeno įrašus reikia atnaujinti pagal “Apple” nustatymus, todėl reikia prieigos prie domeno registratoriaus.

Visomis šiomis naujomis funkcijomis galite naudotis prisijungę prie svetainės iCloud.com. Funkcijas “Custom Email Domain” ir “Hide My Email” galima pasiekti spustelėjus savo vardą ir pasirinkus “Settings”.