Powered by Wetter2.com

Muzika

November 30, 2021

Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

Ataskaitoje teigiama, kad būsimos JAV kriptovaliutų sankcijos padės kovoti su išpirkos reikalaujančių programų atakomis

Kadangi vis daugiau žmonių gilinasi į kriptovaliutų pasaulį ir mokosi, kaip kasti kriptovaliutas, daugėja ir blogų veikėjų, kurie šias žinias naudoja neteisėtais tikslais. Toks kriptovaliutų sektoriaus augimas, ypač kai kalbama apie šio formato patrauklumą išpirkos reikalaujančių programų užpuolikams, atkreipė JAV vyriausybės dėmesį.

Remiantis “The Wall Street Journal” pranešimu, Iždo departamentas netrukus kriptovaliutoms taikys tam tikras sankcijas, taip pat pateiks naujas gaires įmonėms dėl išpirkos mokėjimo. Šie pokyčiai gali įvykti jau kitą savaitę, sakoma pranešime.

Pažymima, kad tikimasi, jog sankcijos bus taikomos ne visai kriptovaliutų infrastruktūrai, o konkretiems elementams, kurie palengvina veiksmingas išpirkos reikalaujančių programų atakas. Kitaip tariant, jei skaitote šį straipsnį ir nerimaujate, kad investuoti į geriausius kriptovaliutų kasybai skirtus grafinius procesorius gali būti bloga idėja, pagalvokite, kad bet kuriuo atveju gali būti per anksti pasakyti.

Kalbant apie naujausias naujienas, kuriose pateikiami teigiami kriptovaliutos įsigijimo aspektai, vis daugiau įmonių atveria savo virtualias kasas kriptovaliutai, dabar tarp jų yra ir “AMC Theatres”. AMC pranešė, kad iki metų pabaigos pradės priimti kriptovaliutas perkant bilietus ir nuolaidų stenduose, o tai reiškia, kad netrukus už popkornus, limonadą ir filmus galėsite atsiskaityti Bitcoin, Litecoin, Ethereum ir Bitcoin Cash.