Powered by Wetter2.com

Muzika

August 16, 2022

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“SpaceX” vadovas Elonas Muskas sako, kad “Starlink” interneto paslaugos beta versija bus baigta spalio mėn.

“SpaceX” vadovas Elonas Muskas penktadienį tviteryje pranešė, kad bendrovės palydovinio interneto tinklas “Starlink” kitą mėnesį baigs atvirąjį beta etapą. Tai yra dviem mėnesiais vėliau nei rugpjūčio mėn. data, kurią E. Muskas nurodė “Mobile World Congress”, kai jis taip pat sakė, kad tikisi, jog per 12 mėnesių paslauga “galbūt turės daugiau nei 500 000 naudotojų”.

“Starlink” sistema numato beveik 12 000 žemose Žemės orbitose esančių palydovų žvaigždyną, kuris nuolat transliuos plačiajuosčio interneto paslaugas. Terminalas kainuoja 499 JAV dolerius, o už paslaugą kas mėnesį reikia mokėti 99 JAV dolerius. 2020 m. spalį pradėtas viešas beta bandymas, o rugpjūtį E. Muskas sakė, kad “SpaceX” išsiuntė 100 000 “Starlink” terminalų, į kuriuos įeina palydovinė lėkštė ir “Wi-Fi” maršrutizatorius, naudotojams 14 šalių. Pasibaigus beta versijai ir suteikus galimybę daugiau šalių naudotis “Starlink”, šis 100 000 įrenginių skaičius greičiausiai augs, nors sunku pasakyti, kada jis pasieks Musko prognozuotą pusės milijono ribą.

Planuojama, kad “Starlink” interneto paslauga bus parduodama tiesiogiai vartotojams viso pasaulio kaimo vietovėse, be kita ko, ir kitiems klientams, ir ji skelbia 100 Mbps atsisiuntimo ir 20 Mbps išsiuntimo greitį. Tačiau iki šiol atsiliepimai apie “Starlink” paslaugą buvo nevienareikšmiai.

Taip pat verta paminėti, kad E. Muskas, nustatydamas savo bendrovių produktų išleidimo terminus, būna itin optimistiškas, kaip gali paliudyti “Tesla” klientai, kurie laukė šios bendrovės vadinamosios “Visiško savarankiško vairavimo” programinės įrangos.