Powered by Wetter2.com

Muzika

November 25, 2021

Kiddo.lt

All people should be treated equally, regardless of who they are or who they love.

“Microsoft” – “Azure Linux” naudotojams: Pataisykite šią problemą patys

“Azure Linux” administratoriai, metas pradėti taisyti. Reaguodama į neseniai atsiradusias OMIGOD pažeidžiamybes, “Microsoft” išleido atnaujintą OMI versiją, tačiau ją atnaujinti turėsite patys (per BleepingComputer). Štai visa informacija.

OMIGOD pažeidžiamumai pavadinti pagal OMI akronimą, kuris reiškia “Open Management Infrastructure” programinės įrangos agentą. OMIGOD pažeidžiamumai, aptikti OMI, atvėrė duris piktavalių vykdomoms RCE (Remote Code Execution) atakoms. Ir jei esate “Azure” naudotojas, veikiantis “Linux” sąrankoje, kurioje įjungta tokia paslauga kaip “Azure Diagnostics” arba “Azure Automation”, vadinasi, jūsų virtualioje mašinoje yra OMI.

Žinodama apie problemas, “Microsoft” išleido atnaujintą OMI versiją, kuria tikimasi išspręsti minėtas problemas. Čia yra klaida: ji negali automatiškai atnaujinti pažeidžiamų plėtinių už klientą. Jie turės tai padaryti patys.

“Klientai turi atnaujinti pažeidžiamus savo debesijos ir vietinių įrenginių diegimo plėtinius, kai atnaujinimai tampa prieinami pagal toliau pateiktoje lentelėje nurodytą tvarkaraštį”, – teigiama “Microsoft” tinklaraščio įraše šia tema. Įraše galite perskaityti išsamesnę informaciją ir visą informaciją apie tai, kaip tai paveiks “Azure Linux” naudotojus.

Kaip pastebėjo “The Register”, saugumo ekspertai, atrodo, yra nepatenkinti dabartine padėtimi.

Tie iš jūsų, kurie perskaitė iki šiol ir vis dar nėra tikri, kaip visa tai susiję su jūsų asmenine kompiuterine veikla, galite į viską čia neatsižvelgti ir sutelkti dėmesį į kitas “Microsoft” naujienas, pavyzdžiui, artėjantį “Windows 11” paleidimą.