Powered by Wetter2.com

Muzika

November 29, 2023

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Bloomberg” patvirtino, kad “Apple” bando “iPhone” su USB-C prievadais

Pasak “Bloomberg” atstovo Marko Gurmano, “Apple” iš tiesų bando “iPhone” telefonus, kuriuose vietoj “Lightning” jungčių įrengtos USB-C jungtys. “Apple” neplanuoja pereiti nuo “Lightning” prie USB-C prievado ne anksčiau kaip 2023 m., o šių metų “iPhone” ir toliau bus siūlomas “Lightning” prievadu.

Pirmą kartą apie galimą perėjimą prie USB-C išgirdome iš “Apple” analitiko Ming-Chi Kuo, kuris šios savaitės pradžioje teigė, kad “Apple” planuoja atsisakyti “Lightning” prievado ir pakeisti jį USB-C prievadu 2023 m. “iPhone 15” modeliuose.

Per daugelį metų sklandė begalė gandų apie “Apple” USB-C prievadų diegimą, ypač po to, kai “Apple” pradėjo naudoti USB-C “iPad” linijoje, tačiau iki šiol “Apple” liko prie “Lightning” “iPhone”.

Gali būti, kad “Apple” planuoja keistis dėl teisinių reikalavimų, kurie gali būti įgyvendinti Europoje. Europos Sąjunga rengia teisės aktus, pagal kuriuos “Apple” privalėtų naudoti USB-C technologiją visuose savo gaminiuose – “iPhone”, “iPad” ir “AirPods”.

Jei teisės aktas bus priimtas, visi Europoje parduodami įrenginiai turės turėti universalų USB-C prievadą, todėl “Apple” turės tiekti specialius USB-C “iPhone” modelius Europoje arba tiesiog visame pasaulyje pereiti prie “Lightning”.

USB-C prievadai leistų užtikrinti greitesnį įkrovimą ir greitesnį duomenų perdavimą, be to, “iPhone” atitiktų “Mac” ir “iPad” modelius, kuriuose jau naudojama USB-C jungtis.

Jei “Apple” pereis prie USB-C, Gurmanas sako, kad bendrovė išleis adapterį, kuris leistų USB-C “iPhone” prijungti prie priedų, turinčių “Lightning” prievadus.