Powered by Wetter2.com

Muzika

September 20, 2022

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“DJI Mini 3 Pro” – geriausių DJI dronų rinkinys

Jis mažas, galingas… ir kainuoja labai brangiai

“DJI Mini 3 Pro” gali būti vienas iš labiausiai nutekintų pastarųjų metų produktų, tačiau oficialus drono startas reiškia, kad dabar galime atsakyti į svarbiausius likusius klausimus, įskaitant tai, koks geras jis yra, nes pateikiame išsamią “DJI Mini 3 Pro” apžvalgą.

Mini 3 Pro yra pirmasis aukščiausios klasės dronas DJI Mini serijoje, kuri prasidėjo 2019 m. su DJI Mavic Mini ir tradiciškai buvo prieinama pradedantiesiems. Mini 3 Pro yra kitoks, nes į mažiau nei 250 g sveriantį droną sudėtos aukščiausios klasės funkcijos, tokios kaip kliūčių išvengimo jutikliai ir 4K/60p vaizdo įrašymas. O tai reiškia, kad jo kaina taip pat yra gerokai didesnė nei jo pirmtakų.

Taigi, kas naujo? Į “Mini 3 Pro” įtraukti penki pagrindiniai “DJI Mini 2”, kuris ir toliau bus parduodamas, patobulinimai. Pirma, jis turi trikrypčius kliūčių išvengimo jutiklius, kurie nukreipti į priekį, atgal ir po dronu. Mūsų apžvalgoje tai vadinama “didžiuliu šuoliu” DJI “Mini” serijoje, nes tai leidžia įdiegti kai kurias svarbias programinės įrangos funkcijas.

Tarp jų – įvairūs fokusavimo sekimo režimai, leidžiantys pasirinkti objektą, kuris turi būti kadro centre, o dronas automatiškai jį sekti arba skristi aplink jį. Fokusavimo sekimo funkcijos nebuvimas “DJI Mini 2” buvo viena didžiausių mūsų bėdų, susijusių su šiuo dronu, todėl tai didelis patobulinimas “Mini 3 Pro”.

Dar vienas “Mini 3 Pro” patobulinimas – vaizdo kokybė. Jis turi didesnį 1/1,3 colio CMOS jutiklį nei “Mini 2”, o mūsų apžvalgoje daroma išvada, kad “vaizdo kokybė yra neįtikėtinai gera tokiam mažam ir lengvam dronui”. Prie to prisideda objektyvo šviesi f/1,7 diafragma, kuri yra daug šviesesnė nei “Mini 2” f/2,8 objektyvo, taip pat įdiegtas dvigubas vietinis ISO.

Pastaroji funkcija leidžia dronui perjungti du vietinius ISO jautrumus (o ne vieną įprastą), todėl “Mini 3 Pro” yra “silpno apšvietimo jėgainė”. Kartu su nauja maksimalia 150 Mbps vaizdo duomenų perdavimo sparta (palyginti su 100 Mbps “Mini 2”) ir galimybe filmuoti 4K/60p raiška, gauname vaizdo kokybę, kurią mūsų apžvalgoje įvertinome kaip “puikią”. Filmų kūrėjams taip pat suteikiama galimybė filmuoti plokščiu D-Cinelike profiliu, kuris suteikia daugiau lankstumo vėliau rūšiuojant spalvas.

Paskutiniai du patobulinimai, palyginti su “DJI Mini 2”, yra baterijos veikimo laikas ir valdiklio parinktys. Standartinis drono akumuliatorius žada maksimalią 34 minučių skrydžio trukmę, o tai yra keliomis minutėmis geresnis rezultatas. Tačiau kai kuriuose regionuose už ES ribų DJI taip pat siūlo naują “Intelligent Flight Battery Plus” bateriją, kuri žada užtikrinti iki 47 minučių skrydžio su vienu įkrovimu. Šio akumuliatoriaus trūkumas yra tas, kad dėl jo dronas viršija 250 g svorio ribą, nuo kurios kai kuriuose regionuose priklauso, ar jį reikia registruoti vietos aviacijos institucijose.

Dronų gerbėjams, pasirengusiems išleisti šiek tiek daugiau, DJI taip pat pagamino naują DJI RC valdiklį. Nors “Mini 3 Pro” galite įsigyti su standartiniu RC-N1 valdikliu, kurį matėme anksčiau, šis valdiklis pagrobia jūsų išmanųjį telefoną, kad jis veiktų kaip drono vaizdo ieškiklis. Vietoj to DJI RC turi įmontuotą 5,5 colio jutiklinį ekraną, kuris leidžia naudotis programėle “DJI Fly” neišsekinant telefono akumuliatoriaus energijos.

Jei visa tai jus įtikino, kad “DJI Mini 3 Pro” yra jūsų kitas dronas, galite jį užsisakyti jau šiandien, kol gegužės 17 d. jis bus pristatytas. Pats paprasčiausias komplektas – įsigyti “Mini Pro 3” be valdiklio, kuris kainuoja 669 USD / 639 GBP / 989 Australijos dolerių. Tai iš tikrųjų galima rinktis tik tuo atveju, jei jau turite valdiklį.

Jei ne, galite įsigyti standartinį komplektą (759 USD), kuriame yra DJI RC-N1 valdiklis, į kurį įstatomas jūsų telefonas. Vietoj to norėtumėte naujo DJI RC valdiklio? Šis komplektas jums kainuos 909 USD, t. y. maždaug tiek pat, kiek ir DJI Air 2S.

Galingas, bet brangus atnaujinimas

Kompaktiški dronai paprastai neturi tokių funkcijų ir vaizdo kokybės kaip jų didesni pusbroliai, tačiau “DJI Mini 3 Pro” tai keičia – už nemažą kainą.

Jei įsigysite “Mini 3 Pro” su naujuoju DJI RC valdikliu, jis kainuos maždaug tiek pat, kiek “DJI Air 2S”, kuris yra didesnis dronas su didesniu 1 colio jutikliu ir geresniu atsparumu vėjui.

Vis dėlto nėra abejonių, kad “Mini 3 Pro” yra labai viliojantis pasiūlymas, atsižvelgiant į jo neįtikėtinai kompaktišką dydį ir vos pastebimą svorį. Priklausomai nuo regiono, kuriame gyvenate, šio mažesnio nei 250 g svorio privalumai skirsis, tačiau jie gali būti įvairūs: nuo to, kad nereikia registruoti drono (pavyzdžiui, JAV), iki galimybės skraidyti arčiau žmonių (jei gyvenate ES).

Dronas dėl savo dydžio turi ir praktinių privalumų, pavyzdžiui, jį galima įsidėti į fotoaparato krepšį kartu su kitais daiktais, o naujasis DJI RC valdiklis yra tikras žingsnis į priekį, palyginti su standartiniu RC-N1 valdikliu. DJI mums sakė, kad RC valdiklis “šiuo metu suderinamas tik su “Mini 3 Pro”, tačiau “spręsdami, kaip išplėsti jo prieinamumą, įvertinsime klientų reakciją ir rinkos paklausą”. Tačiau kol kas jį galite įsigyti tik su “Mini 3 Pro”.

Dėl didesnio jutiklio vis dar vertiname “DJI Air 2S” kaip geriausią fotografams ir videografams skirtą droną, tačiau “DJI Mini 3 Pro” nuo jo nedaug atsilieka. Pagrindinis jo konkurentas greičiausiai bus “Autel Evo Nano”, kurį šiuo metu apžvelgiame, todėl netrukus laukite išsamaus šio drono ir naujojo kompaktiško DJI karaliaus palyginimo.