Powered by Wetter2.com
November 22, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

Tai oficialu: “Google Tensor” yra naujas bendrovės lustas, kuris debiutuoja su “Pixel 6”.

“Google” išleido “Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro” iš maišo, o viena naujiena gali pasirodyti neįtikėtinai svarbi bendrovei – abu telefonai bus varomi “Google” vidaus SoC, vadinamu “Google Tensor”. Tai gali būti ta dėlionės detalė, dėl kurios “Pixel 6” taps vienu geriausių “Android” telefonų.

“Google” teigia, kad “Tensor” buvo sukurtas atsižvelgiant į tai, kaip žmonės naudoja savo telefonus šiandien ir kaip žmonės juos naudos ateityje”, tačiau kol “Pixel 6” nebus arčiau pasirodymo vėliau šį rudenį, ji nepateikia mums daug informacijos. Tai reiškia, kad apie naująjį lustą žinome nedaug, tačiau kai kurios užuominos apie jį pasako, kodėl jis buvo sukurtas ir kaip jis gali pasirodyti specifikacijų lape.

“Google Tensor”: Ką žinome

Šiuo metu atrodo, kad “Google” nusprendė sukurti savo išmaniojo telefono lustą, nes nori, kad šios kartos “Pixel” būtų dar geresnis “Pixel”. Tokie dalykai, kaip kamera ir puikus “Pixel” įrenginyje esantis kalbos vertimas, bendrovei yra svarbūs, nes šias funkcijas mėgsta “Pixel” naudotojai.

“Google” teigia, kad “naudodami “Tensor” apgalvojo kiekvieną lusto elementą ir pritaikė jį “Google” kompiuterinės fotografijos modeliams paleisti. Naudotojams tai reiškia visiškai naujas funkcijas ir esamų funkcijų patobulinimus.” Tai nestebina, nes tai ne pirmas lustas, kurį “Google” sukūrė siekdama patobulinti įrenginyje atliekamus skaičiavimus; matėme, kad “Pixel 2” turi “Pixel Visual Core”, o “Pixel 4” – “Pixel Neural Core”. Abu jie buvo skirti įrenginyje esančiam mašininiam mokymuisi naudojant pačios “Google” algoritmus.

Kitas dalykas, kurį žinome, yra tai, kad “Tensor” turės savo “saugumo branduolį”, kuris veiks su “Titan M2” moduliu. Jie pasitarnaus telefono kriptografiniam saugumui, todėl “Pixel 6” turės “daugiausiai aparatinės įrangos saugumo sluoksnių bet kuriame telefone”. Paprastai kalbant, tai reiškia, kad bus stiprus aparatinės kriptografijos palaikymas, kad tik jūs turėtumėte prieigą prie telefone esančių duomenų, nes tik jūs galite pateikti tinkamus įgaliojimus.

Dar vienas dalykas, kurį žinome, yra tai, kad “Google” nesiliauja dirbti su “Qualcomm”. Finansų analitikas Walteris Bloombergas teigia, kad “Qualcomm” ir toliau glaudžiai bendradarbiaus su “Google” dėl esamų ir būsimų produktų, pagrįstų “Snapdragon” platformomis”, kaip teigia “Qualcomm” atstovas spaudai. Tai gali reikšti, kad pigesniuose “Pixel a” serijos telefonuose vis dar bus naudojami vidutinės klasės “Snapdragon” lustai, tačiau “Qualcomm” taip pat tiekia SoC tokiems dalykams kaip belaidės ausinės ir belaidžiai maršrutizatoriai. Nesitikėkite, kad “Google” netrukus sukurs “Tensor” lustą, skirtą tokiems dalykams kaip “Nest Audio”.

“Google Tensor”: Ko mes nežinome

Šiuo metu viskas, išskyrus tai, ką “Google” sako apie mašininio mokymosi naudojimą dar daugiau funkcijų, yra tik spėjimas. Žinome, kad “Google” “kuria” lustą, bet nieko nežinome apie branduolio dizainą, GPU, gamybą ar dar ką nors.

Tai svarbu, ypač tiems, kurie mėgsta visas “Google Play” siūlomas programėles. Atrodo, kad “Google Tensor” yra specialaus dizaino, kuriame daugiausia dėmesio skiriama dirbtiniam intelektui ir mašininiam mokymuisi – dalykams, kuriuos “Google” mėgsta naudoti savo funkcijose ir paslaugose. Problema ta, kad “Google Play” programėlės priklauso nuo gero išmaniojo telefono lusto visose kitose srityse.

“Google” galėtų sukurti kitaip vidutinės klasės lustą ir priklausomai nuo mašininio mokymosi ir skaičiavimo modelių, kad užtikrintų aukščiausią “Pixel” patirtį, jis veiktų. Tačiau “Pixel” patirtis yra tik pusė lygties.

Jei reikėtų spėlioti, o dabar man tikrai tenka spėlioti, manyčiau, kad “Google” naudoja standartines ARM branduolių konstrukcijas ir ARM “Mali” GPU kartu su įmonėje naudojamais koprocesoriais, kad būtų galima apdoroti specialias “Pixel” funkcijas ir ypatybes. Įsivaizduokite praėjusių metų “Exynos” procesorių su “Google” magija, ir būsite arti mano spėjimo.

Gandai teigė, kad “Samsung” gamina “Tensor”, tačiau mes to tikrai nežinome. Galutiniam vartotojui tai bet kuriuo atveju nedaro didelio skirtumo.

“Google Tensor”: Kada jis pasirodys?

“Google Tensor” debiutuos “Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro” telefonuose, kurie bus pradėti gaminti vėliau šį rudenį, greičiausiai spalio mėnesį, kaip ir ankstesni “Pixel” telefonai. Daugiau apie “Google tensor” sužinosime artėjant “Pixel 6” pristatymui. Tikėkitės skaityti daug nutekėjimų ir gandų, kol “Google” nuspręs mums pranešti visas svarbias detales.