Powered by Wetter2.com
November 22, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

Naujajame “Android” ir “iOS” emoji sąraše yra du puikūs sarkastiški atsakymai (ir dar daugiau)

Dar vieni metai, dar viena naujų emotikonų siunta: pateikiamas ankstyvasis į įvairius išmaniuosius telefonus ir pokalbių platformas atkeliaujančių emotikonų sąrašas, kuriame yra keletas geriausių pasirinkimų.

Šiuos pavyzdžius “Emojipedia” paskelbė Pasaulinės emotikonų dienos (liepos 17 d.) proga, tačiau mes jau peržiūrėjome sąrašą ir išrinkome keletą pavyzdžių, kurie, tikimės, bus galutiniame variante.

Du iš jų, kuriuos išrinko “TechRadar” nariai, yra besišypsantis emodži, kuris tirpsta lysvėje, ir negyvas veidas, kuris sveikinasi – abu atrodo kaip sarkastiški ar įžūlūs atsakymai, kuriuos netolimoje ateityje norėtume naudoti pokalbyje (arba vietoj pokalbio).

Atrodo, kad pasveikinimo emotikonas skirtas, kai sausai sutinkate ką nors daryti ir aiškiai parodote, kad manote, jog tai bloga idėja, tačiau to aiškiai nepasakote. Tirpstantis veidas įkūnija “viskas gerai” emotikoną, kai pasaulis dega, bet jūs vis dar šypsotės.

Likusi sąrašo dalis yra gana keistas emodžikų rinkinys, kuriame nėra aiškių temų, kaip kartais pasitaiko. Čia yra trolis (folkloro, o ne interneto stiliaus), jūros anenomas, kelių lyčių nėščių žmonių kolekcija, disko kamuolys, inkstų pupelės, gelbėjimosi ratas, kalnelis, padanga, daugybė įvairių odos atspalvių rankų gestų ir dar daugiau.

Galime suprasti, kad kai kurie iš jų yra naudingi, o įvairovės ir reprezentacijos siekis dar kartą sveikintinas, tačiau sunkiai įsivaizduojame pokalbį, kuriame “paukščio lizdas šakoje su kiaušiniais” tiktų natūraliai.

Kada galėsiu gauti emoji “iOS” arba “Android”?

Šių emodži negalite pradėti naudoti iš karto – reikia laikytis tam tikro proceso.

Šiuo metu naujausia žinia yra ta, kad “Unicode”, oficialūs emoji arbitrai, nusprendė dėl preliminaraus emoji projekto, kuris ateityje bus naudojamas daugiau įrenginių.

Galutinio patvirtinimo laukiama iki 2021 m. rugsėjo, todėl projektas gali keistis. Kai bus sudarytas galutinis sąrašas, “Google”, “Apple”, “Facebook” ir kitos bendrovės pradės kurti savo šių piktogramų versijas. Šios sukurtos piktogramos visiškai nesiskirs nuo originalų, tai bus tik kiekvienos bendrovės namų stiliaus atmainos.

Vėliau, po kelių mėnesių, bendrovės pradės diegti emodži į savo įrenginius ar platformas. Gali būti, kad “Android 12” ar “iOS 15” dar per anksti, bet galbūt po to mažesniais daliniais atnaujinimais bus galima pateikti mažus skaičius.

Taigi tikėkitės, kad šie emodžiai pasirodys jūsų telefone ar įrenginyje, ir laukite, kad 2021 m. pabaigoje arba 2022 m. pradžioje galėsite įskaudinti žmones šypsena ar negyvu pasisveikinimu.