Powered by Wetter2.com
November 2, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Pixel 6” spalvos aiškiai atspindi “Google” praeitį, dabartį ir ateitį

To laukėme labai, labai ilgai, tačiau pirmasis tikrasis aukščiausios klasės “Pixel” telefonas pasirodys šį rudenį, o “Google” netaupo ant jo specifikacijų ar spalvų. Tiesą sakant, jei pažvelgsite į visus telefonus, kuriuos “Google” per daugelį metų sukūrė – ar tai būtų “Nexus” serija, kurią “Google” sukūrė bendradarbiaudama su tam tikru tuo metu buvusiu “Android” gamintoju, ar “Pixel” serija, suformuota per lėtą HTC nuosmukį – “Pixel 6” beveik visais atžvilgiais atrodo kaip pirmasis “tikrasis” “Pixel”.

Nors tai nesutrukdė “Google” telefonams reguliariai patekti į geriausių “Android” telefonų, kuriuos galite nusipirkti, sąrašą, “Pixeliai” visada buvo griežtai orientuoti į patirtį iki trūkumų. “Nexus” telefonai buvo smagūs, bet jiems trūko poliravimo. Pirminis “Pixel” turėjo puikią kamerą, bet prastą dizainą ir siaubingus garsiakalbius. “Pixel 4” baterija veikė siaubingai, o “Pixel 5” neturėjo flagmano specifikacijų.

Tačiau tai, ko šiems telefonams trūko tam tikroje srityje, dažnai buvo kompensuojama kitose srityse. Nepaisant to, kad “Nexus 6p” turėjo bene blogiausią kada nors sukurtą mobiliojo ryšio mikroschemų rinkinį, tai buvo nuostabus metalinis “Huawei” žvėris, įrodęs, kad Kinijos OEM gamintojai tampa jėga, su kuria reikia skaitytis. Baisus “Pixel 2” ekranas buvo pamirštamas kiekvieną kartą, kai darydavote nuotrauką su įjungta HDR+ funkcija. Blogą “Pixel 4” baterijos veikimo laiką nustelbė astrofotografijos režimas, kuris leido #TeamPixel nustelbti visus kitus prasto apšvietimo situacijose.

Kiekviena iš šių kartų turėjo stipriąją pusę, o dabar, kai “Android 12” atnaujintas dėmesys spalvoms, “Google” subtiliai demonstruoja kiekvieno iš šių “Pixel” įrenginių stipriąsias puses viename monolitiniame telefonų rinkinyje: “Pixel 6” spalvos. Taigi, iš kur “Google” skolinasi daugiausiai? Pažvelkime į keletą akivaizdžiausių pavyzdžių ir pažiūrėkime, kaip “Google” tobulina savo ankstesnes klaidas.

Nexus 6P

Jei yra telefonas, kurį “Google” naudoja kaip “Pixel 6” šabloną, tai yra “Nexus 6P”. Kameros juostos dizainas yra akivaizdžiai didžiausias 7-osios ir paskutinės kartos “Nexus” įrenginių pavyzdys. Nors “Nexus 6P” kameros juostoje buvo naudojama tik viena kamera su lazeriniu automatinio fokusavimo moduliu ir dviguba LED blykste, “Google” pagerino šią situaciją, įdėdama daugiau kamerų, kad būtų galima pasinaudoti milžiniška “Pixel 6” kameros juosta.

Dar subtiliau – tiek aliuminio, tiek aukso spalvos variantai iš “Nexus 6P” yra dvi iš trijų aukščiausios klasės “Pixel 6 Pro” spalvų parinkčių, o tai yra tikra nuoroda į “Nexus 6P”, atsižvelgiant į tai, kad tais metais jis buvo aukščiausios klasės iš dviejų “Nexus” modelių.

Modelyje “Pixel 6” bus naudojamas naujasis “Google Tensor” procesorius, kuris yra pirmasis tokio pobūdžio “Google” procesorius ir ketverius metus trukusių mokslinių tyrimų ir plėtros rezultatas.

Ironiška, bet “Nexus 6P” naudojo “Snapdragon 810” – pirmąjį “Qualcomm” 64 bitų mobilųjį lustą, kuris pasirodė esąs katastrofa tokioms bendrovėms kaip HTC, kurioms ir taip sunkiai sekėsi įsitvirtinti (ar išsilaikyti) sudėtingoje aplinkoje. Tikėkimės, kad “Google Tensor” nepaseks šiuo pirmosios kartos prakeiksmu.

Pixel 2

Nors originalus “Pixel” pradėjo dvigubos medžiagos išvaizdą, kuri buvo būdinga “Pixel” stiliui trejus metus, “Pixel 2” šią išvaizdą ištraukė geriausiai. Debiuto metu visi geidė “pandos” spalvos atmainos, kurioje juodas blizgaus stiklo kameros stačiakampis buvo sugretintas su baltu telefono korpusu.

Tai buvo, švelniai tariant, nuostabus dizainas, kuris aiškiai naudojamas kaip įkvėpimo šaltinis “Pixel 6” neįtikėtinai drąsiam daugumos spalvų dviejų atspalvių dizainui.

Kitaip nei “Pixel 2”, “Pixel 6” ekranas greičiausiai bus vienas geriausių, jei ne geriausias, kai debiutuos šį rudenį.

Nors “Google” su “Pixel 6” nedebiutuoja su kokia nors įmantria po ekranu esančia kamera, nedidelė, centre esanti skylutė turėtų mažiau erzinti nei milžiniški rėmeliai ar šone esanti kamera.

Pixel 4

Kaip ir “Pixel 4”, “Pixel 6” nugarėlėje nėra pirštų atspaudų jutiklio. Tačiau, kitaip nei “Pixel 4”, taip yra ne todėl, kad šis įrenginys savo darbą atlieka naudodamas veido atpažinimo funkciją. Vietoj to “Google” naudos naujausios kartos ekrane esančius pirštų atspaudų skaitytuvus, panašiai kaip jau kurį laiką daro “Samsung” ir kiti OEM gamintojai.

Nors asmeniškai nesu šio metodo gerbėjas, naujausios kartos jutikliai yra didesni, jautresni ir daug greitesni nei tada, kai jie debiutavo.

“Pixel 6 Pro” naudoja visiškai naują 4 kartus optiškai priartinantį objektyvą galinėje dalyje, kurio standartinis “Pixel 6” neturės, ir tai yra reikšmingas patobulinimas, palyginti su menku 1,6 karto objektyvu, kuris buvo “Pixel 4” linijoje. Tai bus nuostabus priedas prie įprastos ir itin plataus kampo kamerų nugarėlėje, todėl “Pixel 6 Pro” taps telefonu, kurį turėtų įsigyti nuotraukų entuziastai.

Taip pat rasite užuominą į “Oh So Orange” spalvą, kuri kol kas lieka išskirtinai “Pixel 4” linijoje. Aš vis dar naudoju savo saugyklų trokštantį “Pixel 4 XL” su šia “Oh So Orange” spalva ir esu šiek tiek nusivylęs, kad oranžinę spalvą matysime tik mažesniame “Pixel 6”. Manau, kad tiesiog turėsiu su tuo susitaikyti.

Pixel 5

Kaip ir “Pixel 5”, “Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro” turi įprastus ir itin plataus kampo objektyvus. “Pixel 5” buvo pirmasis “Pixel” telefonas, kuriame šalia įprastos kameros debiutavo itin plataus kampo objektyvas, leidžiantis naudotojams užfiksuoti visą sceną be nuolatinio atsitraukimo atgal arba pasikliauti panoramine nuotrauka.

Ypač “Pixel 6 Pro” sujungia “Pixel 4” ir “Pixel 5” kamerų privalumus į vieną gražų telefoną, todėl tai yra geriausias “Pixel” fotoaparatas.

Kalbant apie spalvinę pusę, ši šalavijo žalia spalva “Pixel 6” telefone yra šiek tiek mažiau ryški, nors itin ryški žolės žalia spalva virš kameros juostos tai unikaliai kompensuoja. Tačiau, kaip ir oranžinė spalva, ši spalva atrodo išskirtinai tik įprastame “Pixel 6”, o ne “Pixel 6 Pro”.

Geriausia iš visų pasaulių

Atrodo, kad “Pixel 6” yra pirmasis “Google” telefonas, kurį “Pixel” iš tikrųjų padarė. Be jokių realių kompromisų specifikacijų, nuostabių spalvų, kurios atiduoda gilią duoklę savo ankstesniems telefonams, ir atnaujintos kameros patirties, kurią užtikrina pirmieji “Google” vidiniai procesoriai, nėra beveik jokio būdo, kad “Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro” nebūtų geriausi kada nors pagaminti “Pixel”.

Jei “Google” neturi nemalonios spalio mėnesio staigmenos, visiškai tikimės, kad “Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro” bus tobulas visko, ką “Google” padarė iki šiol, derinys. Kiek laiko turėsime laukti, kad tai sužinotume? Istoriškai “Google” apie savo naujausius “Pixel” pranešdavo spalio pradžioje, o tai reiškia, kad mums liko tik maždaug 2 mėnesiai, kol viskas bus atskleista. Iki tol svajosime apie tobulą “Pixel” su visomis gražiomis spalvomis.