Powered by Wetter2.com
November 2, 2024

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

“Xiaomi” teigia, kad 200 W įkrovimas nėra toks kenksmingas akumuliatoriaus sveikatai, kaip manote

Praėjusį mėnesį buvo pristatyta “Xiaomi” 200 W “HyperCharge” greitojo įkrovimo technologija, leidžianti 4 000 mAh akumuliatorių visiškai įkrauti vos per 8 minutes. Nors ši technologija, be abejonės, kelia pagarbą, nerimaujama dėl jos ilgalaikio poveikio akumuliatoriaus sveikatai.

Šiandien “Xiaomi” savo “Weibo” puslapyje paskelbtame klausimų ir atsakymų straipsnyje atsakė į kai kuriuos klausimus, susijusius su akumuliatoriaus degradacija naudojant 200 W įkrovimo sprendimą. Bendrovės teigimu, po 800 įkrovimo ir iškrovimo ciklų 200 W galia akumuliatorius gali prarasti apie 20 % savo talpos. Tai reiškia, kad po dvejų metų 200 W įkrovimo telefone su 5000 mAh baterija liks maždaug 4000 mAh talpos.

“Xiaomi” teigia, kad jos “HyperCharge” technologijos poveikis akumuliatoriaus būklei neviršija Kinijos teisės aktuose nustatyto akumuliatoriaus degradacijos standarto. Kinija reikalauja, kad išmaniųjų telefonų akumuliatoriai po 400 ciklų išlaikytų ne mažiau kaip 60 % savo vardinės talpos.

OPPO 125 W “Flash Charge” technologija taip pat turi panašų poveikį akumuliatoriaus būklei – po 800 pilno įkrovimo ir iškrovimo ciklų jo būklė pablogėja 20 %. Tačiau OPPO 65 W greitojo įkrovimo technologija lemia daug mažesnį 9 % akumuliatoriaus talpos pablogėjimą po 800 ciklų.

Nepaisant to, kad “Xiaomi” sumenkina savo 200 W įkrovimo technologijos poveikį akumuliatoriaus būklei, “Xiaomi” nuo “Mi 10 Ultra” nepateikė naujo telefono su 100 W+ greituoju įkrovimu. Xiaomi “Mi 11 Ultra”, kuris šiuo metu yra vienas geriausių “Android” telefonų rinkoje, palaiko “tik” 67 W laidinio ir belaidžio įkrovimo greitį. Kalbama, kad vėliau šiais metais bendrovė pristatys naują flagmaną su po ekranu esančia asmenukių kamera ir UWB palaikymu, tačiau neaišku, ar įrenginys palaikys 200 W greitąjį įkrovimą.