Powered by Wetter2.com
January 27, 2025

Kiddo.lt

РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ

Microsoft ką tik atnaujino savo Surface Pro

Sunku patikėti, kad “Microsoft” “Surface” – prietaisas, kuris praktiškai sukūrė nuimamą “2-in-1” įrenginį – jau veikia beveik dešimtmetį. Šiandien šis konvertuojamasis kompiuteris sulaukia didžiausio atnaujinimo nuo 2015 m. pasirodžiusio “Surface Pro 3”. Susipažinkite su “Surface Pro 8”.

Ilgalaikiai “Surface” gerbėjai jau pastebėjo, kad “Surface Pro 8” atrodo panašiai kaip “Surface Pro X”, tik jo kraštai yra lenktesni ir labiau užapvalinti. Be to, “Microsoft” tvirtina, kad jis yra dvigubai spartesnis už ankstesnį modelį – dėl atnaujintos 11-osios kartos “Intel Core i5-1135G7” arba “i7-1185G7” procesorių gamos jo CPU našumas yra 40 % didesnis, o grafika – 74 % spartesnė.

“Surface Pro 8” konfigūracijos taip pat gavo iki 8 GB bazinės RAM (arba iki 32 GB visiškai pakrautas), su saugykla vyksta iki 512 GB LTE modelio arba 1 TB už Wi-Fi tik variantas.

Tačiau didžiausias “Surface Pro 8” patobulinimas gali būti jo ekranas, kuris dabar apima visą 13 colių (nuo 12,3 colių “Surface Pro 7”), taip pat daug spartesnį 120 Hz atnaujinimo dažnį, tankesnį 2880 x 1920 raiškos ekraną (nuo 2736 x 1824). “Microsoft” teigia, kad ekranas taip pat yra 12,5 % didesnis.

Sumažinti “Surface Pro 8” rėmeliai, tačiau “Microsoft” vis tiek rado vietos ir 5 MP priekinei kamerai, ir infraraudonųjų spindulių kamerai, kuri palaiko “Windows Hello”, palaiko du “Studio” mikrofonus, kad būtų pagerintas vaizdo skambučių garsas. Gale yra 10 MP galinė kamera.

Net “Surface Pro 8” nuimama klaviatūra su lizdu, kuriame telpa atnaujintas “Microsoft” rašiklis “Surface Slim Pen 2”, yra “Surface Pro X” dizaino pavyzdys. Rašiklis turi plonesnį, tikslesnį antgalį ir visiškai naują haptiką, kuri suteikia stebėtinai sudėtingą jėgos grįžtamąjį ryšį piešiant ar tiesiog užsirašant pastabas.

Esu tik atsitiktinis rašiklio naudotojas, bet naujasis “Surface Slim Pen 2” jautėsi taip gerai, kad norisi pabandyti naudoti rašiklį daugiau situacijų, kad įsitikinčiau, ką jis iš tikrųjų gali. Daug laiko su “Surface Pro 8” ir “Surface Slim Pen 2” neturėjau, bet man smalsu jį išsamiau patikrinti mūsų išsamioje apžvalgoje.

Praktiškai kiekviena prietaiso specifikacija ir kampas buvo patobulinti ir ištobulinti. “Surface Pro 8” turi net du naujus “Thunderbolt 4” prievadus, kurie užtikrina greitesnį ryšį ir geresnį išorinio monitoriaus palaikymą, nors “Microsoft” išsaugojo “Surface” magnetinę įkrovimo jungtį. Po beveik dešimtmečio “Microsoft”, atrodo, nori įrodyti, kad vis dar daro nuimamus “2-in-1” geriau nei beveik visi kiti.

Bendrovė nepamiršo ir “Surface Pro X”, kurio aukščiausios kokybės dizainą “Microsoft” jau perkėlė į “Surface Pro 8”. Su “Windows 11” “Surface Pro X” dabar palaiko ir x86, ir x64 emuliaciją, taip pat yra nauja 64 bitų “Office” versija ARM įrenginiams, kuri pagerina visų “Microsoft” produktyvumo programų našumą. Trečiųjų šalių programinė įranga, pavyzdžiui, “Zoom”, “Photoshop” ir kitos, taip pat sulaukė geresnio optimizavimo.

Dar viena įdomi pastaba yra ta, kad “Surface Pro 8” ir “Surface Pro X” dizainas dabar yra toks panašus, kad vienintelis lengvas būdas juos atskirti asmeniškai yra ieškoti plonos ventiliacijos angų juostelės už “Surface Pro 8” ekrano. Jo galingesniems “Intel” procesoriams reikalingas aušinimas oru, o “Surface Pro X” SQ1 ir SQ2 lustai reiškia, kad jis vis dar gali būti visiškai be ventiliatoriaus.

Bet kuriuo atveju, “Microsoft” naujieji “Surface Pros” turi daug ką pamėgti. Nauja mažesnė “Surface Pro X” pradinė kaina – vos 900 USD, o “Surface Pro 8” pradinė kaina yra šiek tiek didesnė – 1100 USD. Abu juos iš anksto užsisakyti galima jau šiandien, o parduoti pradedami spalio 5 d. – “Windows 11” paleidimo dieną.